RX 580 GTA 5 Düşük FPS

samet5323

Decapat
RX 580 4 GB ekran kartım var. Her oyunu ultrada yüksek FPS'de oynarken GTA 5'de neden 50 FPS'de oynuyorum. Kartla ilgili bir sorun mu var? Yoksa her oyuna göre farklı mı anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bile Ultra'da 50-60 FPS alırken GTX 1070 ile bu neyin kafası arkadaşlar çözemedim sizi. Advanced Graphics ayarlarıyla da oynamış olabilir arkadaş. Azıcık düşünün.
Dostum GTX 1070 ile ultra'da 50 -60 FPS alıyorsan sorun senin bilgisayarındadır maalesef.

MSAA ayarını ve gelişmiş grafik ayarlarını da sonuna kadar açtıysanız anormal sayılmaz. Oyun içinden oyun ayarlarınızı gösteren ekran alıntısı ve sisteminizin tüm parçalarını paylaşırsanız daha rahat yardımcı oluruz.

Ben bile Ultra'da 50-60 FPS alırken GTX 1070 ile bu neyin kafası arkadaşlar çözemedim sizi. Advanced Graphics ayarlarıyla da oynamış olabilir arkadaş. Azıcık düşünün.
Sendede sorun var demekki. MSAA ve Advanced Grapichs kısmı açık değilken 50-60 alman imkansız.

MSAA x8 ve diğer ayarlar en yüksek şekilde 60-70 FPS veriyor. Sorun benim bilgisayardaymış hadi oradan.
Canım kardeşim o zaman ilk başta deseydin MSAA 8x diye biz ne bilelim kapalıdır sanıyoruz. Sakin ol. Ayrıca ilkine 50 60 ikincisinde 60 70 demişsin. MSAA açık iken 65 70 normal Fps zaten. Sakin ol kartına laf etmedik :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı