RX 580 için 21.5.1 Optional sürücü nasıldır?

Yer
North Memphis
Dostlar, Pulse RX 580 4 GB (undervolted) ekran kartım var 21.4.1 recommended (WHQL) sürücü kullanıyorum. AC Odyssey'de sürekli WattMan hatası alıyorum. Başlıktaki sürücüyü kullananlar varsa tecrübelerini yazabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
En stabil ve sorunsuz sürücü, sizin sorun yaşamadığınız ve stabil bir şekilde kullandığınız sürücüdür. AMD tarafında genelde WHQL yani test edilip onaylanmış sürücüler tavsiye edilir. Bu arada WattMan hatasının hangi problemden ötürü kaynaklandığını bile bulmak zorken bu hatanın birçok çözüm yöntemi vardır. Ayrıca bu hata donanımsal veya yazılımsal bir sorundan kaynaklı meydana gelebilir. Eğer bütün yazılımsal çözüm önerilerini denemenize rağmen bu WattMan hatasına bir çözüm bulamazsanız sorunu donanımsal açıdan da arayabilirsiniz.

Dostlar, Pulse RX 580 4 GB (undervolted) ekran kartım var 21.4.1 recommended (WHQL) sürücü kullanıyorum. AC Odyssey'de sürekli WattMan hatası alıyorum. Başlıktaki sürücüyü kullananlar varsa tecrübelerini yazabilirler mi?

Voltaji cok dusuk yaptiysaniz wattmann hatasi aliyor olabilirsiniz.

En stabil ve sorunsuz sürücü, sizin sorun yaşamadığınız ve stabil bir şekilde kullandığınız sürücüdür. AMD tarafında genelde WHQL yani test edilip onaylanmış sürücüler tavsiye edilir. Bu arada WattMan hatasının hangi problemden ötürü kaynaklandığını bile bulmak zorken bu hatanın birçok çözüm yöntemi vardır. Ayrıca bu hata donanımsal veya yazılımsal bir sorundan kaynaklı meydana gelebilir. Eğer bütün yazılımsal çözüm önerilerini denemenize rağmen bu WattMan hatasına bir çözüm bulamazsanız sorunu donanımsal açıdan da arayabilirsiniz.

Sadece AC Odyssey 'de oluyor hocam.

Hocam 21.5.1 sürücüsünün sürüm notlarını okursanız veya çevirirseniz hangi problemlere çözüm olduğunu görürsünüz, denemeden bilemezsiniz, sonuçta opsiyonel bir sürücüdür, uzun süreli testleri yapılan bir sürücü değil.

Voltaji cok dusuk yaptiysaniz wattmann hatasi aliyor olabilirsiniz.

Hocam korsan oynuyordum oyunu, dediğim gibi WattMan hatası almaya başladım, hep aynı yerde oluyordu. Orijinal aldım bu sefer de hep aynı yerde oluyor ama haritanın başka bir yerinde. Stok ayarlar ile denedim, evet. Sonuç olumsuz. Sadece AC Odyssey'de olması canımı sıktı. Aynı ayarlar ile RDR2'de tek bir sıkıntı bile çekmedim.

Hocam korsan oynuyordum oyunu, dediğim gibi WattMan hatası almaya başladım, hep aynı yerde oluyordu. Orijinal aldım bu sefer de hep aynı yerde oluyor ama haritanın başka bir yerinde. Stok ayarlar ile denedim, evet. Sonuç olumsuz. Sadece AC Odyssey'de olması canımı sıktı.
Peki FurMark testi yaptınız mı ? Yaptıysanız testin süresi ne kadardı? Benim şimdilik tavsiye edebileceğim tek şey birkaç sürücü değişikliği olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı