RX 580 için PSU önerisi

HotFear27

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

Yeni bir sistem topluyorum genel özellikler şu şekilde;
Ryzen 5 3600.
Gigabyte Gaming X anakart.
Sapphire RX 580 Nitro+ 8 GB.
XPG Spectrix S40G SSD.
XPG Spectrix D41 16 GB 3000MHz RAM.
Aerocool 500W 80+ RGB PSU.
Aerocool shard ATX RGB kasa.

Bu PSU'yu RGB olduğu için tercih ettim ama sonradan 500W olması kafamı karıştırdı sizce bu sistemi besler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Besler. Aldığınız güç kaynağı Aerocool Cylon 500W 80+ mı?

@HotFear27 hocam aynı güç kaynağını ben de kullanıyorum 5 fan, 4 tanesi RGB ve bir tanesi sadece mavi LED barındırıyor. RGB LED'ler oldukça az güç tüketiyor, yok denecek kadar da az.

Dark Guardian RGB, RX 570, R5 1600AF ile kullanıyorum. Sizin sistemden daha az güç tüketiyor ancak yine de sizin sisteme de yeterli.

Merhabalar aynı kasayı yakın zamanda ben de almak istiyorum eğer sisteminizi topladıysanız kasadan memnun musunuz?

Merhabalar aynı kasayı yakın zamanda ben de almak istiyorum eğer sisteminizi topladıysanız kasadan memnun musunuz?
Sistemi aldım hocam fakat 1.5 hafta kullandım sonra xpg s40g ssd bozuldu nasıl oldu anlamadım ama 1.5 haftalık ssd bozuldu garantiye yolladım onu bekliyorum şuan. Ama genel olarak performansı çok iyi sistemin

Sistemi aldım hocam fakat 1.5 hafta kullandım sonra XPG S40G SSD bozuldu nasıl oldu anlamadım ama 1.5 haftalık SSD bozuldu garantiye yolladım onu bekliyorum şu an. Ama genel olarak performansı çok iyi sistemin.

Evren Samsung Evo 860 almam konusunda bana ısrarla mesajlar gönderiyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı