RX 580 için VGA dönüştürücü önerisi

OziMozi

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Elimde fotodoki ekran var. Onu ikinci ekran yapacağım. Fotodaki giriş ekran kartıma olmuyor. Ekran kartım RX580 en ucuz yollu hangi dönüştürücüyü almalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_8857.JPEG
    IMG_8857.JPEG
    132 KB · Görüntüleme: 32
Kartınızda hdmı girişi olduğundan monitörünüzü bu çeviriciye bağlayıp diğer çıkışı da ekran kartına bağlıyorsunuz problem yaşamazsınız uyumsuzluk ile ilgili hocam.
Birşey sorucam şöyle birşey yazıyor
Önemli: Dark Dijital HDMI - Analog VGA dönüştürücüsü HDMI kaynağından aldığı sinyali çözünürlüğünü değiştirmeden aynı çözünürlükte VGA sinyaline dönüştürür. VGA cihazınızdan görüntü alabilmek için HDMI kaynağınızın sinyal çıkışını VGA görüntü cihazının algılayacağı şekilde ayarlamanız gereklidir. Benim 1ci monitör 144 hz ikinci 75 Hz destekliyor kullanmam için 75 Hz e mi çekmem lazım diyor bu tam anlayamadımda

Birşey sorucam şöyle birşey yazıyor
Önemli: Dark Dijital HDMI - Analog VGA dönüştürücüsü HDMI kaynağından aldığı sinyali çözünürlüğünü değiştirmeden aynı çözünürlükte VGA sinyaline dönüştürür. VGA cihazınızdan görüntü alabilmek için HDMI kaynağınızın sinyal çıkışını VGA görüntü cihazının algılayacağı şekilde ayarlamanız gereklidir. Benim 1ci monitör 144 hz ikinci 75 Hz destekliyor kullanmam için 75 Hz e mi çekmem lazım diyor bu tam anlayamadımda
Size önerilen çeviriciler sadece monitörün yenileme oranına göre ayarlar monitörünüz 60 ise 60hz 75hz ise 75hz verir lakin 144hz alabilmeniz için display port kablosu almanız ve 144hz monitöre sahip olmanız gerekiyor.Şu anki kullanacağınız çevirici monitörünüzün yenileme oranını değiştirmeyecektir Hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı