RX 580 kartına yetecek CPU önerisi

Peki anakart?

Gürcistan.

His değil, FPS düşük, monitörüm Philips 246e 75 Hz. Valorant'da 100-150 FPS alıyorum, düşük bence.

Hocam 100 FPS alıyorsunuzda 75 görüyorsunuz 300 de alsanız aynı.

GTX 1060 6 GB kullanan arkadaşım 200-300 alıyor. İşlemcisi Ryzen 5 3600X
Bir işlemci ile FPS aman aman fark etmez. Tabii darboğaz yoksa. Ayrıca arkadaşınızın hangi ayarlarda oynadığını da bilmiyoruz.
Buradan çıkacak tek sonuç: Aldığınız FPS değerleri gayet normal. Bize tam bir bilgi verin ki bizde size tam bir sonuç verelim. Sağdaki soldaki insanların kullandığı grafik ayarlarını bilmeden karşılaştırma yapmak saçma olur.

Bir işlemci ile FPS aman aman fark etmez. Tabii darboğaz yoksa. Ayrıca arkadaşınızın hangi ayarlarda oynadığını da bilmiyoruz.

Buradan çıkacak tek sonuç: Aldığınız FPS değerleri gayet normal. Bize tam bir bilgi verin ki bizde size tam bir sonuç verelim. Sağdaki soldaki insanların kullandığı grafik ayarlarını bilmeden karşılaştırma yapmak saçma olur.

Onda da ayarlar aynı yani yüksekde

Zaten darboğazdan kaynaklı denmişti bana bu forumda.

Onda da ayarlar aynı yani yüksekde

Zaten darboğazdan kaynaklı denmişti bana bu forumda.
İlk olarak. Ölüm kamerası ve harita duvarları/dışına bakılmadığı sürece 200 FPS'i rahat rahat geçemez GTX 1060. Bu konu da biraz abartınız gibi geldi.

RX 580:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTX 1060:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı