RX 580 marka ve model önerisi

Yasin28

Decapat
RX 580 almayı düşünüyorum fakat bir ton modeli var. Hangisini önerirsiniz? Kasanın içinde hem görüntü olarak güzel dursun hem de performansı olsun istiyorum.
  • Rampage Majesty Kasa
  • G.skill 8x2 Kırmızı RAM
  • MSI B360M Pro-VD Anakart
  • i3 8100 İşlemci
Monitör daha almadım kısmet olursa, Önümüzdeki aya kaldı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 580 almayı düşünüyorum fakat bir ton modeli var. Hangisini önerirsiniz? Kasanın içinde hem görüntü olarak güzel dursun hem de performansı olsun istiyorum.
  • Rampage Majesty Kasa
  • i3 8100 İşlemci
RX 580 ekran kartı tarafında en performanslı model Sapphire nitro+ aynı zamanda soğutma konusunda da en iyilerinden biri.

• Rampage Majesty Kasa
  • i3 8100 İşlemci
Birebir aynı sisteme ben gigabyte aldım gayet memnunum sapphireyide inceleme fırsatım oldu aralarında gözle görülür bir fark yok kesinlikle seçimi tip ve soğutmaya göre yapmanızı öneririm sapphire biraz daha ağır ve 2 cm kadar uzun tipi çok hoş ama ne olduysa gigabyte aldım :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı