RX 580 marka ve model önerisi

En az 10 derece fark ediyor hocam, en az değer bu. Asus ROG 60-65 derecelerde seyrederken, Armor modeli 80-85 derecelerde seyrediyor. Bayağı bir fark var aralarında, tabi Asus yerine MSI Gaming X, ,Sapphire Nitro+ veya Nitro+ SE modeli tercih edilebilir bu kartlarla arasında pek bir fark yok.
Benim bahsettiğim fark Armor ile değil. RX 580 ROG Strix ile RX 590 Nitro+ arasında olan fark. Yorumumu tekrardan okuyun derim :D.

Benim bahsettiğim fark Armor ile değil. RX 580 ROG Strix ile RX 590 Nitro+ arasında olan fark.
Aynı fiyat bandında olan bu ekran kartını öneririm demişsiniz ama ekran kartının linkini eklemeyi unutmuşsunuz sanırım, ortada ekran kartı olmayınca Armor modelinden bahsediyorsunuz sandım. :)

Aynı fiyat bandında olan bu ekran kartını öneririm demişsiniz ama ekran kartının linkini eklemeyi unutmuşsunuz sanırım, ortada ekran kartı olmayınca Armor modelinden bahsediyorsunuz sandım. :)
ROG Strix, soğutma konusunda en iyisi denebilir. Ancak RX 580'e sadece soğutması iyi diye 1.500 TL vermek bence saçma. Onun yerine neredeyse aynı fiyat bandında olan SAPPHIRE Sapphire RX 590 NITRO+ Special Edition 8GB GDDR5 256Bit DX12 Amd Radeon Ekran Kartı 11289-01-20G | Trendyol bu ekran kartını öneririm. Soğutması gayet iyi ancak merak ediyorsanız söyleyeyim ROG Strix ile aralarında maksimum 5 derece olur. Daha fazla olacağını sanmam.
Bende görünüyor.

Tekrardan yazayım Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı