RX 580 Nasıldır?

Hangi ekran kartı daha iyi?

• RX 480

Oy: 5 8,1%
  • RX 580

Oy: 57 91,9%

• Oy verenlerin toplamı
    62
Sonuç şu ki istediğini alabilirsin ancak, RX 580 O.C performansı daha yüksek ve stok haliyle RX 480 ile arasında maksimum 10 FPS değişiyor. Full HD oyun için RX 480 fazlasıyla yeterli olacaktır. Tavsiyem al RX 480 daha harcayacak paran varsa, ses kartı, SSD gibi şeylere harca.

En sevmediğim insan tipidir böyle konuşanlar, bilgisi yok anlarım, kimse de bilgiyi annesinin karnından doğar doğmaz öğrenmiyor, kimse de her şeyi bilmek zorunda değildir. İnat edip karşısındakine aklınca bilgisi olmamasına rağmen bilgi verme çabaları içinde olması insanı sinir eden bir durum. Ukalalık yapmayın.

Size bilgi vermeye çalışmıyorum sadece gördüğümü yazdım oraya bunun ukalalıklada alakası yok zaten benimde ilk kafamda olan marka xfx ti @Neko ' nun önerisiyle fakat gaming x modeli içime daha çok sindiği için onu attım.

Sonuç şu ki istediğini alabilirsin ancak, RX 580 O.C performansı daha yüksek ve stok haliyle RX 480 ile arasında maksimum 10 FPS değişiyor. Full HD oyun için RX 480 fazlasıyla yeterli olacaktır. Tavsiyem al RX 480 daha harcayacak paran varsa, ses kartı, SSD gibi şeylere harca.

Tamamdır önerilerinizi dikkate alacağım teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı