RX 580 Nitro 8 GB 2700TL satmak

Mining nedir biliyor musun? Ethereum'u 4 GB kart ile tutamazsın, 8 GB şart kartta varsa niye ve nasıl kullanamasın? Konuda kaç tane mesajın var ama bir tane açıklayıcı verin yok. Veri işlerken tam limitini çatır çatır kullanıyor kart, herkes oyun mu oynuyor ne demek en fazla 5 GB kullanabiliyor? RX 580/480/5500 XT 8 GB değerli kartlar. Bana bu sabah 5500 XT 8 GB için 2900 TL teklif ettiler ama satmadım ilanı da kapattım.

Adam 100K yatırım yapıp mining rig kuruyor, fukara gibi 500-1000 TL'yi mi dert etsin? 4 GB kart işlevsiz, 8 GB topluyor, zamanla maliyetini çıkarıp kara geçirecek. Kripto piyasası tekrar çökünce de satacak hepsini geri. 4 sayfa mesaj var milletin kafası "yauv az FPS veriyor neden o kadar pahalı" 2021 yılında bile kripto piyasasından haberleri yok.

Açıklayıcı olmuş eline sağlık. Şahsen ben ilanı kaldırmak yerine RTX 2060 ile takasa açık yapardım 😂

Arkadaşlar rx 580 nitro 8gb miniglcierin 1 numara karti ve minig yapan insanlar bu karti almak için can atıyor fiyat normal minig yapmayan birisine bu fiyata satmam zaten miniglciere satacağım bu fiyata hatta 2900e satacağım 1 2 ay bekleyip kart stokları gelince tekrar rx 580in normal halini alacağım

Arkadaşlar rx 580 nitro 8gb miniglcierin 1 numara karti ve minig yapan insanlar bu karti almak için can atıyor fiyat normal minig yapmayan birisine bu fiyata satmam zaten miniglciere satacağım bu fiyata hatta 2900e satacağım 1 2 ay bekleyip kart stokları gelince tekrar rx 580in normal halini alacağım
Valla garantisi felan yoksa 2900 e satabilir misin bilmiyorum. Ama Ben asus duali 1350 ye aldım 2700 e sattım. 30 ay garantisi vardı cihazın. Ona göre fiyat biçebilirsin belki

Siz yanılmıyorsam arkadaşımızı yanlış anlamışsınız, galiba şunu demek istedi:
-2700 liraya RX580 8 GB Nitro ekran kartımı satıp RX580 4 GB alacağım.
Piyasa fiyatlarını bilmiyorum ve bulamadım çoğu sitedeki stoklar bitmiş güncel değiller fakat üstüne gidip bu kadar linç etmeniz üzücü olmuş.

Anlayışın için teşekkürler. Kötü bir niyetim yok fakat Nitro kartlar ve 8 GB olanları minigciler almak için can atiyor.

Mining nedir biliyor musun? Ethereum'u 4 GB kart ile tutamazsın, 8 GB şart kartta varsa niye ve nasıl kullanamasın? Konuda kaç tane mesajın var ama bir tane açıklayıcı verin yok. Veri işlerken tam limitini çatır çatır kullanıyor kart, herkes oyun mu oynuyor ne demek en fazla 5 GB kullanabiliyor? RX 580/480/5500 XT 8 GB değerli kartlar. Bana bu sabah 5500 XT 8 GB için 2900 TL teklif ettiler ama satmadım ilanı da kapattım.

Adam 100k yatırım yapıp mining rig kuruyor, fukara gibi 500-1000 TL'yi mi dert etsin? 4 GB kart işlevsiz, 8 GB topluyor, zamanla maliyetini çıkarıp kara geçirecek. Kripto piyasası tekrar çökünce de satacak hepsini geri. 4 sayfa mesaj var milletin kafası "yauv az FPS veriyor neden o kadar pahalı" 2021 yılında bile kripto piyasasından haberleri yok.

Çok teşekkürler anlayışınız için buradaki elemanlar bilip bilmeden konuşuyor ancak.

O kart nasıl 2700 TL ediyor açıklar mısın?

Kart mining için kullanan kişi alacak ve 4 ayda kart kendini amartu edecek. Bu adamların işine geliyor.

Anlayışın için teşekkürler kötü bir niyetim yok fakat Nitro kartlar ve 8 GB olanları minig ciler almak için can atiyoe

Çok teşekkürler anlayışınız için buradaki elemanlar bilip bilmeden konuşuyor ancak

Kart minig için kullanan kişi alacak ve 4 ayda kart kendini amartu edecek bu adamların işine geliyor

İlk kez duydum kusura bakmayın. Peki bu miningciler neden sıfır kart almıyorda ikinci el alıyor?

İlk kez duydum kusura bakmayın. Peki bu miningciler neden sıfır kart almıyorda ikinci el alıyor?

Sıfırlar bitti veya inanılmaz fiyatlara çıktı. 4 GB hafıza depolamaya yetmediğinden popüler miningde işe yaramıyor ve 1650/1650S/5500 XT 4 GB gibi kartlar bolca sıfır bulunuyor. Kimse anlamadan 1 haftada ne kadar 6 GB ve üzeri AMD kart varsa uçurdular sonra da kalan Nvidia'lara dadandılar. Sistem dizenler de o panikle ellerine geçeni aldılar ve şu anda buradayız.

Sıfırlar bitti veya inanılmaz fiyatlara çıktı. 4 GB hafıza depolamaya yetmediğinden popüler miningde işe yaramıyor ve 1650/1650S/5500 XT 4 GB gibi kartlar bolca sıfır bulunuyor. Kimse anlamadan 1 haftada ne kadar 6 GB ve üzeri AMD kart varsa uçurdular sonra da kalan Nvidia'lara dadandılar. Sistem dizenler de o panikle ellerine geçeni aldılar ve şu anda buradayız.
Bilgi için sağ ol.

Miningcilere acıma! Kazıklayabildiğin kadar kazıkla. Hak ediyorlar.

Keşke. Benim karta da güzel teklifler geldi ama satıp yerine koyacağım kart bulamıyorum. Gözümü karartıp 4 GB modeline düşürsem mi diyorum bazen. Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık anlayacağın.

Şu sıfır fiyatların farkına bak. VRAM hiç bu kadar değerli olmamıştı.

Geri
Yukarı