RX 580 OC 8 GB OC yapılır mı?

enesarikaya1120

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. RX580 OC 8 GB ekran kartım PUBG Mobile gibi optimizasyonu çöp olan bir oyunu HDR Extreme'de bile kasmadan 50 derece. Maksimum overclock etsem mi diyerek düşünüyorum. Cevaplarinizi yeni bir kart oldugunu var sayarak yazarsaniz sevinirim.

Yani PUBG Mobile'de daha azı olsa sıkıntı var. Mobil bir oyun oynuyorsun, ne optimizasyonu bekliyorsun? :D RX580'de çok yeni bir kart değil. OC yapmak ile bunların bir bağlantısı yok.

Merhaba. RX580 OC 8 GB ekran kartım PUBG Mobile gibi optimizasyonu çöp olan bir oyunu HDR Extreme'de bile kasmadan 50 derece. Maksimum overclock etsem mi diyerek düşünüyorum. Cevaplarinizi yeni bir kart oldugunu var sayarak yazarsaniz sevinirim.
Overclock etsen de bir faydasını göremezsin. Sonuçta emulator üzerinden oynuyorsun oyunu ne kadar iyi optimizasyonu olabilir ki ? Kartı boş yere yormanın overclock yapsan dahi ciddi bir performans artışı sağlayamazsın böyle bir oyunda. PrimeOS gibi UEFI işletim sistemlerinde Intel HD Graphics ile oynayan adam rahat bir biçimde 60 FPS oynuyor oyunu ama emulatorde oynayan ise en yüksek sisteme dahi sahip olsa mutlaka takılmalar yaşıyor. PrimeOS, Phoenix OS gibi işletim sistemlerine hiç bulaşma. İlerde karşına çıkacak bir sürü ping sorunu, ağ hatası yüzünden insanı sinir hastası eder.

Beyler yanlis anladiniz RDR gibi oyunlari yüklemedim bu gece yuklemeye başlayacağım OC yapmama gerek var mı dedim ısınıyor mu bu kart.

Yeni konular

Geri
Yukarı