RX 580 oyunda görüntü gidiyor

furkan başaran

Hectopat
Öncelikle herkesin bayramını kutlarım. ASUS Dual RX 580 8 GB ekran kartı kullanıyorum. Kart bazı oyunlarda yapmıyor ama Mafia 3 girdiğimde 10 dakika içerisinde görüntüyü kesiyor ve hala çalışmaya devam ediyor. PC'yi kapatıp açmadan da görüntü vermiyor. Geldikten sonra bu resimdeki hatayı veriyor. Eskiden de Sapphire RX 580 8 GB Special Edition kullanmıştım onda da aynı sorunu yaşamıştım. Bunun bir çözümü var mı? Not eski Driver ile de denedim güncel ile de denedim sorun aynı.

Dosya Ekleri

• received_784289805656812.png
    received_784289805656812.png
    13,7 KB · Görüntüleme: 52
Birden fazla oyunu denedin mi? "Kart bazı oyunlarda yapmıyor" demişsin. Crack'li oynuyorsan sorun yaratabilir. Mafia 3'de sürekli yapıyorsa başka oyunlarda da dene eğer yapıyorsa donanımı iyice bir kontrol et. Eğer yok başka oyunlarda yapmıyorsa Mafia 3'ü sil gitsin hiç uğraşma.

Klasik WattMan hatası gibi duruyor. FurMark gibi test programlarını ve başka oyunları deneyin. Bu hata ile sık karşılaşırsanız şu konudaki çözüm önerilerini uygulayın. [Rehber] AMD Ekran Kartlarında Siyah Ekran Hatası - Technopat Sosyal

Bu hatanın net bir çözümü olmadığı için birçok çözüm yöntemlerini denemeniz gerekli. Eğer donanımsal bir sıkıntı yoksa bu çözüm önerileri işe yarayabilir.

Birden fazla oyunu denedin mi? "Kart bazı oyunlarda yapmıyor" demişsin. Crack'li oynuyorsan sorun yaratabilir. Mafia 3'de sürekli yapıyorsa başka oyunlarda da dene eğer yapıyorsa donanımı iyice bir kontrol et. Eğer yok başka oyunlarda yapmıyorsa Mafia 3'ü sil gitsin hiç uğraşma.

Hayır korsan kullanmıyorum tüm oyunlarım stram.
Klasik WattMan hatası gibi duruyor. FurMark gibi test programlarını ve başka oyunları deneyin. Bu hata ile sık karşılaşırsanız şu konudaki çözüm önerilerini uygulayın. [Rehber] AMD Ekran Kartlarında Siyah Ekran Hatası - Technopat Sosyal

Bu hatanın net bir çözümü olmadığı için birçok çözüm yöntemlerini denemeniz gerekli. Eğer donanımsal bir sıkıntı yoksa bu çözüm önerileri işe yarayabilir.

FurMark gibi uygulamalarda hiç sıkıntı yok.

Geri
Yukarı