RX 580 Ryzen 5 1600 sistem PUBG sıcaklık değerleri nasıl olur?

GraLeiMet

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar monitörüm bozulduğu için şu an oyunu oynayamıyorum. Bugün gelecek. PUBG ücretsiz olduğu için deneyeceğim. Fakat sıcaklıklardan korkuyorum. RX 580'in modeli 8 GB Sapphire. İşlemcinin CPB modu kapalı.

Diğer oyunlarda nasıl oluyor hocam? Kasanıza, ortam sıcaklığına, kartın termal macun kalitesine bağlı net bir şey söylenemez ama 75 civarı olur.

Arkadaşlar monitörüm bozulduğu için şu an oyunu oynayamıyorum. Bugün gelecek. PUBG ücretsiz olduğu için deneyeceğim. Fakat sıcaklıklardan korkuyorum. RX 580'in modeli 8 GB Sapphire. İşlemcinin CPB modu kapalı.

Sıcaklığı birçok etken belirliyor; macun kalitesi, kasanın hava akışı vb. Ben 1650 ile 63-64 derece görüyorum. Tabii 1650 ısınmayan bir kart, siz 66-67 görürsünüz diye tahmin ediyorum.

Diğer oyunlarda nasıl oluyor hocam? Kasanıza, ortam sıcaklığına, kartın termal macun kalitesine bağlı net bir şey söylenemez ama 75 civarı olur.

NFS: Heat oyununda maksimum 70, Star Wars: Jedi Fallen Order 65, vb. Şu an bilgisayarı açamadığım için başka oyun gelmiyor aklıma. (Oyunların çoğunda GPU ve CPU eşit dereceleri görüyor.)

Geri
Yukarı