RX 580 Ryzen 5 3500X oyun performansı

Hasan Aslivar

Hectopat
Arkadaşlar, sistem RX 580 8 GB ASUS Dual 16 GB RAM PUBG'de kaç FPS verir? 1080P'de kenar yumuşatma yüksek doku orta gerisi en düşük youtubda net bir şey bulamadım o yüzden buraya soruyorum. Yardımcı olur musunuz?

Dual modelini almanızı tavsiye etmiyorum. Geçen resident evil 2'de yüksek ayarlara almayı denedim. 2-3 dakika sonra 80 derecelere çıktı undervolt yapmama rağmen. Kasama laf edecekler olabilir, ürün hediye geldi. Ben seçmedim. Satıp üstüne biraz ekleyip 1660S almayı planlıyorum.

Fanboyluktan değil. O ayarlarda oynayamayacaksam neden bu kart var ki bende diye düşünüyorum. Ama konu bu değil. Ultrada 80-90 civarı alırsın. Ama hava akışı güzel bir kasanın olması lazım. Ben 85 dereceleri gördüğümden hiç mediumun üstünde oynamadım neredeyse.

Dual modelini almanızı tavsiye etmiyorum. Geçen resident evil 2'de yüksek ayarlara almayı denedim. 2-3 dakika sonra 80 derecelere çıktı undervolt yapmama rağmen. Kasama laf edecekler olabilir, ürün hediye geldi. Ben seçmedim. Satıp üstüne biraz ekleyip 1660S almayı planlıyorum.
Aldım bile sistemi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
eski
Fanboyluktan değil. O ayarlarda oynayamayacaksam neden bu kart var ki bende diye düşünüyorum. Ama konu bu değil. Ultrada 80-90 civarı alırsın. Ama hava akışı güzel bir kasanın olması lazım. Ben 85 dereceleri gördüğümden hiç mediumun üstünde oynamadım neredeyse.
Sistemimiz aynımı öyleyse kenar yumuşatma yüksek doku yüksek gerisi en düşük de denermisin

Yeni konular

Geri
Yukarı