RX 580 Ryzen 5 5500 sistem için PSU önerisi

Ram olarak XPG 8GB (1x8GB) Spectrix D35G RGB DDR4 3600MHz CL18 1.35V PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
bunu 3600mhz olmasından dolayı tercih ettim + RGB bulunuyor 3200mhz olanı 900 tl civarı 100 tl değe rdiye düşünüyorum anakart ise Bu

RAM olarak XPG 8GB (1x8GB) Spectrix D35G RGB DDR4 3600MHz CL18 1.35V PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Bunu 3600MHz olmasından dolayı tercih ettim + RGB bulunuyor 3200MHz olanı 900 TL civarı 100 TL değe rdiye düşünüyorum anakart ise Bu

Sistem mi topluyorsunuz siz? Yoksa lazım olan parçalar falan mı bunlar?

Sıfırdan topluyorum dün işlemci aldım Ryzen 5 5500 ekran kartı ise RX 580 ikinci el olarak alacağım.

İşlemciyi aldığım için onu katmadan söylüyorum 7.5 8 civarları.

Sistem için maksimum bütçeniz nedir? Yanlış tercihler yapmanızı istemem. İkinci elden RX 580 alma yazılım sorunları mevcut GTX 1060 6 ya da 3GB al ikinci elden 2K TL'ye.

Ekran kartını değiştireceğim yaz tatilinde veya sonrasında RTX 3060 veya 4060 ile.

İşlemciyi aldığım için onu katmadan söylüyorum 7.5 8 civarları.

7.5-8k civarına 1660S bir sistem toplanır ikinci elden. Yiğit yardımcı olur sana ilan bulmada iyidir kendisi. @SadeceYiğit

Ayrıca 16 GB RAM almanı öneririm. O anakart da alınır.

Tamamdır teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

Sen yine de yiğidin öneri yapmasını bekle ikinci el konusunda. Ben senin bütçende RX580 yerine GTX 1060 atmış olduğun RAM yerine de kendi atmış olduğumu öneririm attığın anakart alınır.

Geçengünler de Yiğit senin bütçende birine 1660S bir sistem toplamıştı ikinci elden o yüzden bekle diyorum.

Sen yine de yiğidin öneri yapmasını bekle ikinci el konusunda. Ben senin bütçende RX580 yerine GTX 1060 atmış olduğun RAM yerine de kendi atmış olduğumu öneririm attığın anakart alınır.

RAM'ler güzelmiş cidden bu fiyata 16 GB olması gayet iyi son sorum olarak sizi de meşgul ettim kusura bakmayın şimdi Ryzen 5 5500 aldım anakartada siz iyi dediniz peki BIOS Update gerekirmi gerekirse bende eski işlemci olmadığı için vatan da yaparlar mı bilginiz var mıdır?

RAM'ler güzelmiş cidden bu fiyata 16 GB olması gayet iyi son sorum olarak sizi de meşgul ettim kusura bakmayın şimdi Ryzen 5 5500 aldım anakartada siz iyi dediniz peki BIOS Update gerekirmi gerekirse bende eski işlemci olmadığı için vatan da yaparlar mı bilginiz var mıdır?

Gerekmez. Ama yine de yaptırma imkanınız varsa yaptırın BIOS Update.

Yiğit öneri yapmazsa atmış olduğum RAM'i ve GTX 1060 al devam et ikinci elden 2K TL'ye bulursun.

Büyük ihtimal yapar öneri boş geçmez buraları. :D

Geri
Yukarı