RX 580 satıp yeni ekran kartı almak mantıklı mı?

Zurich

Kilopat
Merhaba arkadaşlar elimde MSI RX580 Armor 8 GB model ekran kartı var. Ekran kartında hiç mining yapılmadı. Nisan 2020'de alındı. Sizce fiyatı ne olur? Satarsam aynı fiyata hangi ekran kartı alırım? Aslında satmamım sebebi siyah ekran hatası. Ek param yok, üstüne para koyamam.

Hocam bende 2020 Nisan ayında aldığım XFX RX 590 8 GB ekran kartımı 2 hafta önce 6000 TL'ye sattım. Zaten mining yapan kişiler havada kapıyor diyebilirim. Eğer acele etmezseniz siz daha yüksek bir miktara satabilirsiniz diye düşünüyorum. Ama bu fiyatlara satsanız bile RX 580 performansını veren bir kartı aynı fiyata alamazsınız maalesef. Biraz piyasa baktım eğer üstüne para koymazsanız GTX 1650 Super 4 GB ya da RX 5500 XT 4 GB gibi kartları belki alabilirsiniz.

Hocam bende 2020 Nisan ayında aldığım XFX RX 590 8 GB ekran kartımı 2 hafta önce 6000 TL'ye sattım. Zaten mining yapan kişiler havada kapıyor diyebilirim. Eğer acele etmezseniz siz daha yüksek bir miktara satabilirsiniz diye düşünüyorum. Ama bu fiyatlara satsanız bile RX 580 performansını veren bir kartı aynı fiyata alamazsınız maalesef. Biraz piyasa baktım eğer üstüne para koymazsanız GTX 1650 Super 4 GB ya da RX 5500 XT 4 GB gibi kartları belki alabilirsiniz.
Üstüne para koyamadan, sattığınız kartın aynısını geri satın bile alamazsınız. Fiyatının bir önemi yok.
Hocalarım amacım zaten siyah ekran sorunundan kurtulmak. GTX 1660 SUPER ,RTX 2080 akranı ekran kartları alınmaz mı?

Hocalarım amacım zaten siyah ekran sorunundan kurtulmak. GTX 1660 SUPER ,RTX 2080 akranı ekran kartları alınmaz mı?
Bende zamanında RX 590 ile siyah ekran sorununu çok yaşadım ve sizi anlıyorum. Eğer RX 580 ekran kartını sattıktan sonra bütçeniz yetecekse elbette bahsettiğiniz kartlar alınır.

Üstüne para koyarak alabilirsin. Ama sen üstüne para koymadan almak istediğini belirtmişsin. Üstüne para koymadan alabileceğin şey daha düşük seviyedeki kartlar olur. O yüzden alamazsın dedik.

Yeni konular

Geri
Yukarı