RX 580 sistem alınır mı?

Hocam bu kasayı aldım ben yeni yükseltme olarak anakartta ASUS seçtim ekran kartı Palit 1660 Super seçtim RAM 1 tane aldım diğerini pahalıya geliyor diye internetten aldım SSD olarak oradan seçmedim yine internetten aldım bana 5200 civarı bir fiyata geldi öneririm.

Gamegarajdakini aldınız sanırım GameGaraj sıkıntı çıkarmaz değil mi güvenilir mi?

• Anakartı B450M S2H.
  • RAM'i Team t-Force zeus 2×8 GB.
  • SSD'yi Team MP33 512 GB m.2.
Yaparak almayı planlıyorum. Sizce nasıl? Önerdiğiniz sistemler varsa öğrenmek isterim.

Bütçem 4500-5500 TL arası.

Kesinlikle alma zaten şu saatten sonra artık RX580 alınmaz 5500 XT veya başka bir alternatife yönel o fiyata kesinlikle alınmaz konuyu sabah saatleri bir daha açarsan veya bana yazarsan sistem almak gibi bir niyetin varsa güzel bir sistem toplarız sana.

Kesinlikle alma zaten şu saatten sonra artık RX580 alınmaz 5500 XT veya başka bir alternatife yönel o fiyata kesinlikle alınmaz konuyu sabah saatleri bir daha açarsan veya bana yazarsan sistem almak gibi bir niyetin varsa güzel bir sistem toplarız sana.
Bu benim ilk bilgisyarım olcağı için fazla bilgi sahibi değilim o yüzden hazır almak istiyordum bilgilendirirsen sevinirim.

Geri
Yukarı