RX 580 sistem alınır mı?

Neden hocam?
RX 590 almayı planlıyordum 2. el.
Almayayım mı?
Bir de 2. el? Yanından bile geçme. Zaten satan kişide bu kartın saçma sapan sorunlarından satıyordur. Bende bir an evvel elden çıkarmayı düşünüyorum. Sorunlarına gelecek olursak; Oyun esnasında masa üstüne atma, bazı oyunlarda siyah ekran hatası, aa performansının rezilliği, aşırı ısınması( 120mm 6 fan var kasada mesh panel ona rağmen) ve daha nicesi... Bir de şu driverlar...

RX 580'li sistem alma, çünkü 2. ayında bozuluyor. Ben de ekran gittikten sonra kırmızı ışık yanıp duruyorsu öyle kaldı, şimdi çok pişmanım.

Ryzen 3 3100.

2x8GB 3200MHz RAM.

SHP650V2.

Game Booster GB-L06B.

480-240GB SSD.

B450MS2H.

Tam olarak ne kadar tutuyor emin değilim ben işlemciyi 3600 almıştım 4500 lira falan tutmuştu ama Ryzen 3 3100 çok daha ucuz bir işlemci. Diğer parçaları da Akakçe'den araştırarak uygun bir biçimde alarak ekran kartınız için hatrı sayılır bir bütçe oluşturabilirsiniz. İyi günler.

1660 super 3500x m2 li sistem gayet güzel ve o fiyata gayet iyi. Aynı sistemi ben 2600x ile topladım yayın için daha pahalıya geldi ama daha iyi markalar ondan öyle. O bulduğun sistemin rakamı şuan gayet iyi emin ol site güvenilirse al. 1 ay araştırdım herşeyi 5000 lira civarına en düzgün sistem bu şekilde toplanıyor. Benim anakart b450m gaming plus max ekran kart 1660s gaming x birazda fiyat farkı ondan. 6500 tuttu kasam herşeyi ile

Yeni konular

Geri
Yukarı