RX 580 Sistem Çözünürlük Sorunu

decc0

Kilopat
Yer
Kayseri
Monitörümle ilgili iki sorunum var. Kullandığım ekran kartı RX 580 (Sapphire) Ekranım İse (AOC) Markasının G2460PF modeli
Bu ekran ve ekran kartı ile özel çözünürlük (1280X960) oluşturup istediğim oyunda kullanabiliyordum şu an ise desteklemediğini söylüyor ve oluşturamıyorum.
İkinci sorun ise masaüstü çözünürlüğümü 1920X1080 üstüne çıkarabiliyordum şu an maalesef sadece 1920X1080 maksimum yapabiliyorum acaba sorun nedir?
DP kablosundan görüntü alıyorum. Teşekkürler şimdiden ♥

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörümle ilgili iki sorunum var. Kullandığım ekran kartı RX 580 (Sapphire) Ekranım İse (AOC) Markasının G2460PF modeli
Bu ekran ve ekran kartı ile özel çözünürlük (1280X960) oluşturup istediğim oyunda kullanabiliyordum şu an ise desteklemediğini söylüyor ve oluşturamıyorum.
İkinci sorun ise masaüstü çözünürlüğümü 1920X1080 üstüne çıkarabiliyordum şu an maalesef sadece 1920X1080 maksimum yapabiliyorum acaba sorun nedir?

Eğer Virtual Super Resolution kapalıysa 1920*1080 üzerine çıkaramaman normal.

Monitörün zaten maksimum 1080p destekliyor. Daha üstüne çıkamama sürücüleri güncellemen sonrası olmuş olabilir. Diğer sorun ile ilgili bir fikrim yok.

32.PNG

Çözünürlükten sonra zamanlama ekranını da değiştirdiğinize emin olun.

VSR da açık olacak tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı