RX 580 sistem God of War kaldırır mı?

Arkadaşlar bence oynatır çünkü şu yönden bakıyorum bende Ryzen 3 1300X ve 1050 Ti var Days Gone ve Horizon Zero Dawn'ı yüksek - orta ayarlarda cok rahat bir şekilde oynadım.

Days Gone oyununun optimazyonu daha iyiydi Horizon'a göre Days Gone'da çok rahat 60 70 FPS'lerde oynuyordum bence bu oyunda ilk başta optimazyonunu güzel yaparlarsa rahat bir şekilde oynayabileğimizi düşünüyorum.

Arkadaşlar bence oynatır çünkü şu yönden bakıyorum bende Ryzen 3 1300X ve 1050 Ti var Days Gone ve Horizon Zero Dawn'ı yüksek - orta ayarlarda cok rahat bir şekilde oynadım.

Days Gone oyununun optimazyonu daha iyiydi Horizon'a göre Days Gone'da çok rahat 60 70 FPS'lerde oynuyordum bence bu oyunda ilk başta optimazyonunu güzel yaparlarsa rahat bir şekilde oynayabileğimizi düşünüyorum.
Peki benim sistem ?

Peki benim sistem?

Sen benden hayli hayli oynarsın. RX 580 8 GB kartın benim ekran kartından kat kat güçlü işlemcin benimkinden 1 tık falan düşük galiba tam emin değilim ama kendin araştırırsan daha iyi olur ama ekran kartı olarak üstünsün benden. Her türlü oynarsın optimazyonunu güzel yaparlarsa Days Gone ve Horizon gibi.

Geri
Yukarı