Çözüldü RX 580 sistem LoL oynarken donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ışıkcan26

Hectopat
Merhaba, benim bilgisayarımda RX 580 ve Ryzen 5 3600 bulunmakta. Neredeyse hiçbir sıkıntı çıkarmazken, LoL oynarken maç başlar başlamaz ekran donuyor, ve HDMI kablosunu çıkarıp takınca düzeliyor, Alt + Tab yapınca tekrar aynı sorun oluyor. Bir çözüm önerisi olan yazabilir mi lütfen?

Aynı sorunu ben de yaşıyorum ama benimki 10-20 saniye donuyor bazen mouse imleci hareket ediyor fakat hiçbir şey yanıt vermiyor. 10-20 saniye sonra kaldığı yerden devam ediyor sistem fakat internet kesiliyor bu sırada ve oyun kopuyor.

FPS sıkıntısı ile ilgili ayarları sıfırlamayı biliyorum ama donmayla ilgili çözümüm yok. Youtube bakmanı öneririm, buradan yorumlarıda bekle 5 dakika içinde tüm çözümler gelir zaten.

Merhaba, benim bilgisayarımda RX 580 ve Ryzen 5 3600 bulunmakta. Neredeyse hiçbir sıkıntı çıkarmazken, LoL oynarken maç başlar başlamaz ekran donuyor, ve HDMI kablosunu çıkarıp takınca düzeliyor, alt + Tab yapınca tekrar aynı sorun oluyor. Bir çözüm önerisi olan yazabilir mi lütfen?

Sadece LoL oynarken oluyor ise Riot destek ekibine yaz. Onlar daha iyi yardımcı olur.

Geri
Yukarı