RX 580 sistem vs PS4 Pro

riveN12

Femtopat
Sizce RX 580'li sistem mi dizsem yoksa PS4 Pro mu alsam? Sıfır ama kırık. Online oyun sevmiyorum, hikayeli oyunlar kesinlikle beni daha çok cezbediyor. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Hocam onu geçin üstüne biraz daha koyup PS5 alır. Hocam bence sıfır PS 4 Pro alacağınıza 2.el temiz PS 4 Slim çekin yanına da az daha zorlayın GTX 1660 sistem çekersiniz.

Sağ olunda ikisinden biri olacak. Ki zaten hafta soni bakabilcem bakacağımda 2 ya da 3 saat. Ama yine de bana cevap veren herkese teşekkür ederim.

PS oyunları seviyorsan PS4 ama bende de RX580'li bir sistem var bayağı iyi oyun açıyor.

RX 580 daha iyi olacaktır.

Fiyatına bağlı. PS4 Pro kaç TL?

Sıfır demiş. Sıfır ile aynı fiyata RX 580 toplanmaz. Hem PS4 Pro alırsın ikinci el hem de 1650'li sistem dizersin.

Sağ olunda ikisinden biri olacak. Ki zaten hafta soni bakabilcem bakacağımda 2 ya da 3 saat. Ama yine de bana cevap veren herkese teşekkür ederim.

Hocam onu geçin üstüne biraz daha koyup PS5 alır. Hocam bence sıfır PS 4 Pro alacağınıza 2.el temiz PS 4 Slim çekin yanına da az daha zorlayın GTX 1660 sistem çekersiniz.

Sizce kırık almak mantıklı mı (Online oyun sevmiyorum).

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı