RX 580 sistemde AMD Software açılmıyor

Cptliman

Femtopat
Daha fazla  
AMD Software ekran kartı uygulamasını açamıyorum. Tıklıyorum açılır gibi oluyor daha hiçbir şey gelmiyor. DDU ile kaldırdım yeniden yükledim falan bir şey değişmedi.
Ekran kartım RX 580.

Kurduğun sürücünün güncel olduğuna emin olun. Sorununuz devam ederse format önerebilirim dostum.

Güncel zaten formatla ne alakası olabilir ki yani açılan şey neden şu an açılmıyor? AMD'den kaynaklı bir şey mi ki bu? Hem de TAA 2017'de bile bu sorunu olan kişiler varmış konular açılmış bununla ilgili AMD'ye sövesim var bu yüzden.

Güncel zaten formatla ne alakası olabilir ki yani açılan şey neden şu an açılmıyor? AMD'den kaynaklı bir şey mi ki bu? Hem de TAA 2017'de bile bu sorunu olan kişiler varmış konular açılmış bununla ilgili AMD'ye sövesim var bu yüzden.

Ben Aorus RX 570 4 GB kullanıyorum. Senin sorununla 2 kez karşılaştım dostum. Ben sorunumu sürücüyü kaldırıp güncel sürücüyü kurarak çözdüm. Ben bu sorunun yaşanmasının sebebinin yeni sürücü yayınlanmasından ve indirdikten sonra kurulumda bir sıkıntı yaşandığı için olduğunu düşündüm. Belki sen sorunu Aygıt Yöneticisi'nden çözebilirsin.

Geri
Yukarı