RX 580 sistemde Assassin's Creed Origins düşük performans

ReznooW

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
Sistemim RX580, i7 3770K bu sistemle AC Odyssey'i 1080P'de orta-yüksek 40-60FPS arası bitirdim. Aynı motorla yapılan AC Origins'de baştaki köyde kasma oluyor, FPS bir anda düşüyor. 30 falan oluyor. Kapalı alanda 60'a çıkıyor. Low'da bile aynı sorun var. Tüm ayarları denedim. Aynı sorunu yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim RX580, i7 3770K bu sistemle AC Odyssey'i 1080P'de orta-yüksek 40-60FPS arası bitirdim. Aynı motorla yapılan AC Origins'de baştaki köyde kasma oluyor, FPS bir anda düşüyor. 30 falan oluyor. Kapalı alanda 60'a çıkıyor. Low'da bile aynı sorun var. Tüm ayarları denedim. Aynı sorunu yaşayan var mı?
Onaylanmış sürücü kullanın ekran kartı için, birde işlemciniz bana eski geldi, ısınabilir.

Sorun optimizasyonda neden Ubisoft gibi bir firmadan optimizasyon bekliyoruz ki artık çok alıştık FPS droplarına, animasyon glitchlerine artık göze batmıyor o detaylar 22 tane Assassin's Creed oyunu çıkınca.

Büyük ihtimalle optimizasyon sorunu fakat radeon ayarlarından radeon chill açıksa o sebep oluyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı