RX 580 sistemde ekran kartı fanı donup duruyor ve ekrana görüntü gelmiyor

MustafaKABAK

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi oluyor. Bir de ekrana görüntü gelmiyor. Ekran kartı sıfır, 1 hafta olmadı alalı RX 580.

Başlığa yanlış yazmışım ekran kartı fanı dönüyor ardından duruyor sonra tekrar dönmeye başlıyor ve sürekli oluyor

Hocam gerekirse sıcakta PC açmayın. Garantiye gönderin. Kullanıcı hatası değilse tamir etmek zorunda.Birkaç konuyada baktım PC'deki ekran kartında oksitlenme olmuş.

Hocam gerekirse sıcakta PC açmayın. Garantiye gönderin. Kullanıcı hatası değilse tamir etmek zorundalar.
Bilgisayarı kendim topladım dün çalışıyordu akşam kasanın fanlarını takacaktim ve kablo düzenlemesi yapacaktım. Yaptıktan sonra bilgisayarı açmadım bugün sabah açmayi denedim açılmadı.

Bilgisayarı kendim topladım dün çalışıyordu akşam kasanın fanlarını takacaktim ve kablo düzenlemesi yapacaktım. Yaptıktan sonra bilgisayarı açmadım bugün sabah açmayi denedim açılmadı.

Hocam kullanıcı hatası ise garanti olmuyor. Keşke bilgisayarcıya götürseydiniz. Daha önce hiç denemediyseniz takmamanızı öneririm.

Geri
Yukarı