RX 580 sistemde Forza Horizon 3 açılmıyor

Canon

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 2400 MHz
Ben bu kadar dandik bir oyun görmedim. Aynı sistem ile eskiden açıp oynayamadığım oyunu şu anda oynayabiliyorum ama oyun açılmıyor. İlla korsan mı indirelim yani anlamadım ki, çözümü de korsan yoluyla bulmaya çalışıyorum. Oyunu ilk defa çalıştırdığımda açıldı ve yarım saat oynadım ardında da ayarlarını değiştirmek için restart yapayım dedim, açılmadı. Sildim ve az önce tekrar çalıştırdığımda açıldı, bu sefer hiçbir ayar yapmadım daha oyunun içine girmeden restart attım ve şu anda tekrar aynı şekil açılmadan kapanıyor.

RAM: 16 GB 2400 MHz.
Grafik: Sapphire RX 580.
İşlemci: Ryzen 5 3600.

Ben bu kadar dandik bir oyun görmedim. Aynı sistem ile eskiden açıp oynayamadığım oyunu şu anda oynayabiliyorum ama oyun açılmıyor.
Yazdığınız sistemden çok daha kötü bir sistemde oynamıştım ilk çıktığı zamanında bile, başka bir sıkıntı olmasın?
Windows Sürümünüz güncel mi?
Bir arkadaş Windows Update kapalı olduğunda açılmıyor demiş, ne kadar mantıklı bilemedim ama.
Oyununuz Windows'un kurulu olduğu diske mi kurulu?

Her şey güncel, güncel olmasa zaten açılmazdı ki güncel olmadığında dolayı açılmayacağını zannetmiyorum. Xbox'ta ve Microsoft Store'da hesaplarım açık ki açık olmasa zaten ilk girdiğimde benden hesap açmamı isterdi.
Verdiği herhangi bir hata yok, sinir bozucu olanda o.

Geri
Yukarı