Çözüldü RX 580 sistemde GTA 5 düşük FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emrejanslsgajk

Decapat
Daha fazla  
Yani normal mi bilmiyorum yeni dizdim sistemi bu ayarlarda herkese açık sunucuda 52-57 FPS alıyor normal mi?
Sistem: RX580 8 GB.
Ryzen 3 3100.
8 GB RAM 3000 MHz.
1 TB HDD.
Aerocool 500W.
ASRock B450.

Dosya Ekleri

• IMG_9510.jpeg
    IMG_9510.jpeg
    155,1 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_9511.jpeg
    IMG_9511.jpeg
    177,4 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Muhtemelen işlemciden kaynaklı. RX580 o oyunu MSAA dışındaki ayarları fulleyerek kaldırıyordu ben kullandığımda.
Yükseltebilirseniz rami 16 GB yapmanızı öneririm. Çok uzun süre GTA V'de rol yaptım. 8 GB ram kullanırken sürekli kasma, anlık donmalar yaşıyordum. 16 GB'a yükseltince gerçekten çok fark etti. Yükseltecek bütçeniz yoksa ayarları düşürmek gerek tabii.

FXAA biraz blurluyor görüntüyü. Netlik azalır, kırık kenarlar da azalır dolayısıyla.

Zayıf.

Deneyin hocam.

Ben normalde 1600 AF alacaktım 3100 bulamasaydım. Denk değil mi bunlar?

Yükseltebilirseniz RAM'i 16 GB yapmanızı öneririm. Çok uzun süre GTA V'de rol yaptım. 8 GB RAM kullanırken sürekli kasma, anlık donmalar yaşıyordum. 16 GB'a yükseltince gerçekten çok fark etti. Yükseltemezseniz ayarları düşürmek gerek tabii.

Düşünüyordum onu haftaya alayım. Teşekkürler.

FXAA biraz blurluyor görüntüyü. Netlik azalır, kırık kenarlar da azalır dolayısıyla.

Zayıf.

Deneyin hocam.

Oldu gibi hocam her şeyi fullediö FXAA açık öncekinden daha iyi oldu nasıl oldu acaba

Son düzenleme:

Geri
Yukarı