Çözüldü RX 580 sistemde oyunda görüntü bozuluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kubde

Hectopat
Daha fazla  
Sistem boştayken sorun olmuyor. Oyun açtığımda görüntü bozuluyor bazı oyunlarda oyunu kapatıp ana ekrana dönüyor ve Radeon ayarları default olduğuna dair bildirim veriyor. Sorun neden kaynaklı olabilir?
Intel Core i7-6700 Dört Çekirdek 3.40 GHz
ASUS Z170-P 1151 DDR4 3466MHz(O.C.)
32 GB HyperX 2133 MHz DDR4 RAM
MSI RX 580 8 GB Ekran Kartı
PSU Hight Power 750W 80Plus Bronze

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tam olarak aynı sıkıntı değil ama eski 6600XT ekran kartımda oyunlarda bazen hiçbir şey yokken bilgisayar kendini kapatıp açıyor, açıldığında da ayarlar defaulta döndü bildirimi geliyordu. Her şeyi denemiştim, çözememiştim. Ekran kartı değiştirdiğimde sorun düzeldi. Muhtemelen ekran kartı kaynaklı bir sorun.
Sistem boştayken sorun olmuyor. Oyun açtığımda görüntü bozuluyor bazı oyunlarda oyunu kapatıp ana ekrana dönüyor ve Radeon ayarları default olduğuna dair bildirim veriyor. Sorun neden kaynaklı olabilir?
Intel Core i7-6700 dört çekirdek 3.40 GHz.
ASUS Z170-P 1151 DDR4 3466MHz(O.C.)
32 GB HyperX 2133 MHz DDR4 RAM.
MSI RX 580 8 GB ekran kartı.
PSU hight Power 750W 80Plus Bronze.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FurMark'ta da görüntüde bozulma oluyor mu?

Tam olarak aynı sıkıntı değil ama eski 6600XT ekran kartımda oyunlarda bazen hiçbir şey yokken bilgisayar kendini kapatıp açıyor, açıldığında da ayarlar defaulta döndü bildirimi geliyordu. Her şeyi denemiştim, çözememiştim. Ekran kartı değiştirdiğimde sorun düzeldi. Muhtemelen ekran kartı kaynaklı bir sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı