RX 580 sisteme 26 bin TL para verilir mi?

Konu trol büyük ihtimal. Konu sahibinin açtığı konulardan varsayım olarak 7700X ile 3070 Ti kasa toplanabilir o fiyata. Kendiside biliyor ama komik bir şaka olmamış.
8000TL'ye monitör koymadan gayet de bilgisayar toplayabilirsin. 8K'ya ne kadar güçlü olacaksa o kadar güçlü olur.

Diğer parçalarını bilmem ama, 8kdan fazla verilmez. Kim satıyorsa sizi iyi kazıklayacak sakın almayın.

Bir arakadas Evkur'dan almış. İkna edemiyorum. İade et diyorum, iyi diyor kac gündür. Strese girdim.

İçinde bir Threadripper varsa evet.

Ekran kartının kendisi 4 bin TL?

Bu konulara onay bile verilmemeli :) direkt moderatör alınmaz deyip konu açılmamalı bence :)

Benim arkadaşım var Evkur'dan almış. Onu ikna etmek için sordum. Yok söyle iyi yok böyle iyi diyordu. Kriz geçiriyorum 1 aydir.

Konu trol büyük ihtimal. Konu sahibinin açtığı konulardan varsayım olarak 7700X ile 3070 Ti kasa toplanabilir o fiyata. Kendiside biliyor ama komik bir şaka olmamış.
8000TL'ye monitör koymadan gayet de bilgisayar toplayabilirsin. 8K'ya ne kadar güçlü olacaksa o kadar güçlü olur.

Kanka bir arakadaş var evkurdan dizmiş ikna edemiom iade etmesi için yoksa tabii ki o paraya ne sistem dizilir biliyorum yani.

İnternetteki şişirilmiş fiyatlara bakarak mı söylediniz bunu?
Hayır enayi arkadaşım almış evkurdan iade etmesi için yalvarıyorum o yüzden konu açtım. @Adreadan @UncleSam @Flapers @SendikaliIronman @Metin Eren Türkmen @Metin Eren Türkmen

3070 Gaming OC ya da 4070 arasındayım secemedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı