RX 580 Sisteme Monitör Tavsiyesi

O zaman benim önerdiğim monitörü alın.
Yok o bildiğin AMVA3. Samsung özelleştirip IPS gibi görüş açılarını geliştiriyor(IPS kadar değil tabii) ve kafasına göre isim veriyor.

Aynen 1.500 liraya 1080p başka monitör yok, benzer kalitede alternatif yok.

BenQ XL2720Z bu nasıl?

Rezidans 2+1(24") varken, 3+1 normal daire(27") istemenin mantığı ne?

ps4'te bağlamayı düşünüyorum.

Çöpün bile çöpü, hay 1ms'en batsın. QLED hariç 1ms monitör yok. Bu da TN ve 6-bit panel. IPS, PLS veya VA panel haricinde alma. QLED'de VA türevi oluyor, bütün VA'lar da 1ms değil. Takma kafayı şuna deli oluyorum artık!

Çöpün bile çöpü, hay 1ms'en batsın. QLED hariç 1ms monitör yok. Bu da TN ve 6-bit panel. IPS, PLS veya VA panel haricinde alma. QLED'de VA türevi oluyor, bütün VA'lar da 1ms değil. Takma kafayı şuna deli oluyorum artık!

tamam hocam sakin :D
bilmeyen bir kişi olduğumu anlamışsınızdır. Bir kere alacağım ondan bu kadar sorun etmem.

@GCN hocam bu nasıl?

İlk önerilenin "aynısının" büyük olanı işte.

Bak kardeşim, bu önerilen monitör 1ms diye iyi bir şey sanma! İyi olmasının sebebi 1ms değil, yani 1ms olayını yanlış anlayıp, bizim 1ms iyi diye önerdiğimizi sanma. Bu 5ms olsaydı, yine bunu önerirdik.

tamam hocam sakin :D
bilmeyen bir kişi olduğumu anlamışsınızdır. Bir kere alacağım ondan bu kadar sorun etmem.

@GCN hocam bu nasıl?

Daha fazla kızmayın :D Şaka filan bir yana çok sağolun bunu almayı düşünüyorum.
Adamsınız.:like:

Konu kilitleyebilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı