RX 580 sistemi 2 tane RTX 2060 ile takas etmeli miyim?

VBIOS yazılmayanları nasıl anlayacaklar?
Hocam özellikle bir süre mining yapayım işim bitince oyun kartı diye satarım şeklinde düşünüp hiç müdahale etmeden kullananlar var. Mining yapıldığı halde mod BIOS yapılmış olsa dahi garantiden değişen kartlar var.
Kısaca bu kadar masum yaklaşmamak lazım.
Siz ne düşünürsünüz bilmiyorum ama bana biri 2 tane 2060 vereyim dese bu kişi %95 mining yapmıştır bu iki kartla derim. Ki alacak kişiye iki tane diğerine 3 tane vs.
Miningli kartları rahat satamam tek tek uzun sürer toplu olsa ucuza gider diyerek sistemlerle takas edip sistem satıyordur belki.
O şekildekileri anlayamazlar dediğiniz gibi. Çoğu mining yapan BIOS değiştirip yapıyor miningi daha düşük güç tüketimleri için. Benim yakın zamanda mining yapan arkadaşımın kartı garantiye gittiğinde Asus kartın miningde kullanıldığı için garanti dışı olduğunu söyleyip karta ücret çıkarttı. Ben gözümle gördüğüme inanırım forumda Pentium 4 kullanıp imzasında i9 9900K yazanda var. Her söylenene inanmamak lazım.

O şekildekileri anlayamazlar dediğiniz gibi. Çoğu mining yapan BIOS değiştirip yapıyor miningi daha düşük güç tüketimleri için. Benim yakın zamanda mining yapan arkadaşımın kartı garantiye gittiğinde Asus kartın miningde kullanıldığı için garanti dışı olduğunu söyleyip karta ücret çıkarttı. Ben gözümle gördüğüme inanırım forumda Pentium 4 kullanıp imzasında i9 9900K yazanda var. Her söylenene inanmamak lazım.
Üstte de söyledim aynı şeyden bahsediyorum yine bir incelemek bakmak lazım her söylenene inanmamak lazım, doğru.

Hocam o zaman müsaitsen işlemci sıfır olmak üzere, anakart, ram, psu, ssd, parçalarını ikinci el toplayabilir misin? 4000-4500'e.
Hocam biraz bakındımda o bütçeye 2.elde bile adam akıllı bir şey sığdırmak zor.
En mantıklısı şöyle yapmak:

Sıfır olarak 4000-4500 civarına anca bu parçaları alabilirsiniz. 2.el sıfırla yakın fiyatta gidiyor zaten.
Kasa PSU SSD tavsiyelerim:

Geri
Yukarı