RX 580 ve R5 3600X sistem ne kadar eder?

Abartmayın hocam 16-17'ye 0 RX 6600 XT sistemler var o sistemin Max gideri 8K.

Üstat piyasaya biraz bakmanı isterim 1600 ile toplanan 5-6 yıllık kasalar 7K civarı zaten sistemin parçaları fena değil ederi 10k civarlarında 12K'ya koyar zaten her türlü pazarlık dönecek o yüzden pay bırakması önemli.

Ayrıca RTX bir kartla oynamanın muadil bir AMD kartla oynamakla farkı yok.
Ya orası öyle olabilir ama bana rtx falan çok premium şeyler geliyor. Bu benim fikrim, sizin fikriniz farklı olabilir saygı duyarım ve tartışmak isterim.

Hocam keşke almadan önce sorsaymışsınız.
13.5 civarına aldım sizce çok mu fazla ödemişim?

Ya orası öyle olabilir ama bana RTX falan çok premium şeyler geliyor. Bu benim fikrim sizin fikriniz farklı olabilir saygı duyarım ve tartışmak isterim.

Hocam o paraya 1660S'li güzel bir sistem alırdınız.

Ya orası öyle olabilir ama bana rtx falan çok premium şeyler geliyor. Bu benim fikrim, sizin fikriniz farklı olabilir saygı duyarım ve tartışmak isterim.

Aşırı fazla ödemişsiniz hocam. Dediğim gibi 16bin'e RX6600 sistem çıktı daha geçenlerde.

Hocam, konulara bakarsanız ekran kartından dolayı olduğunu görürsünüz. Bende konulardan öğrendim.

WattMan sistem genelinde bir hata olduğunda ortaya çıkıyor tek sebebi GPU değil.

13.5 Mi? şaka yapıyorum diyin hocam.

Üstat piyasaya biraz bakmanı isterim 1600 ile toplanan 5-6 yıllık kasalar 7K civarı zaten sistemin parçaları fena değil ederi 10k civarlarında 12K'ya koyar zaten her türlü pazarlık dönecek o yüzden pay bırakması önemli.
Yani ben aslında fazla verdiğimi düşünmüyordum. Çünkü i5 3. nesil sistemler 9k-10k iken (çevremde) böyle bir sistemin 13k olması bana cazip geldi. Bana göre ne kadar nvdia olmasada intel olmasa tam bir f/p sistemi. Her oyunu açıyor, Allaha şükür oynatıyor.

Yani ben aslında fazla verdiğimi düşünmüyordum. Çünkü i5 3. nesil sistemler 9k-10k iken (çevremde) böyle bir sistemin 13k olması bana cazip geldi. Bana göre ne kadar nvdia olmasada intel olmasa tam bir f/p sistemi. Her oyunu açıyor, Allaha şükür oynatıyor.
Yapacak birşey yok hocam. 10 senelik laptoptan geçtiğiniz için zaten çoğu oyunu oynatır 1 seneye falan da dediğim gibi 2060 veya 3060ti takar devam edersiniz.

Geri
Yukarı