RX 580 VRAM Sürekli 1900 MHz

whoisfirat

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
VRAM kullanımı %100 falan değil ama sıkıntı sürekli olarak 1900 MHz olarak çalışıyor boşta, WattMan ayarlarından da 1550 MHz aşağısına da ayarlanmıyor. 1900 MHz olarak sürekli çalışması normal mi yoksa nasıl düzeltebilirim? Mesela GPU 300 MHz sabit, hiç oynamıyor. Eskiden hatırlıyom VRAM'da 300 MHz'ydi.

VRAM kullanımı %100 falan değil ama sıkıntı sürekli olarak 1900 MHz olarak çalışıyor boşta, WattMan ayarlarından da 1550 MHz aşağısına da ayarlanmıyor. 1900 MHz olarak sürekli çalışması normal mi yoksa nasıl düzeltebilirim? Mesela GPU 300 MHz sabit, hiç oynamıyor. Eskiden hatırlıyom VRAM'da 300 MHz'ydi.

Overclock versiyonlumu kart?

Overclock versiyonlumu kart?
Valla bilmiyorum nereden bakılıyor. Kendim overclock falan yapmadım ama.
Tazeleme hızını özel çözünürlük ile bir düşürün. Ya da bir altına getirin sorun çözülür.
Kardeşim sen var ya, adamlığın kitabını yazacak adamsın var ya sen yemin ederim hayranınım bundan sonra. Sen tazeleme hızı falan, çözünürlük deyince sonradan aklıma 2 ekran kullandığımı ve çözünürlüklerinin farklı olduğu aklıma geldi. Kasanın arkasından 2. ekranın kablosunu çektim, boşta 60 olan derece 29'a düştü. VRAM 1900'dan 300 MHz oldu. Çekilen voltaj 30'dan 5 oldu. Senin sayende yemin ederim deliriyordum son zamanlar oyunlarda 90 dereceye kadar çıkıyordu ekran kartı. Şimdi 50 55 derece. Yemin ederim adamsın kral <3

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı