RX 580 vs GTX 1060

Hangisi

• Oy verenlerin toplamı
    69
Bence 1600 lira verilmez o karta. Yine de para sizin paranız. Ekran kartı olarak ben 1060 tercih ederdim, tükettiği güce karşılık verdiği performansı kıyaslarsak daha mantıklı bir hal alıyor.

İlk çıktığında bazı serileri GTX 1060 ile aynı fiyattaydı. RX 580 öneririz. Zaten bu ekran kartı için bir de Freesync monitör alınır, zaten ucuzlar.

İlk çıktığında bazı serileri GTX 1060 ile aynı fiyattaydı. RX 580 öneririz. Zaten bu ekran kartı için bir de Freesync monitör alınır, zaten ucuzlar.
İkisininde oyun testlerini izlediğimde RX 580 in bazı oyunlarda GTX 1060 ı 2 3 fps ile geçtiğini görüyorum fakat GTX 1060 ın geçtiği oyunlarda yaklaşık 12 FPS fark oluyor ikisi aynı fiyatta neredeyse fakat GTX 1060 sanırsam çok daha hızlı fakat öteki tarafta 8 GB bir ekran kartı var şuan çok kararsızım.

Hangisini istersen al. Her ikisinde iyidir. Performans olarak zaten farkı anlayamazsın. Soğutma olarak her iki markada iyidir. Senin gözüne en hoş geleni ya da ikisi arasından en ucuzunu al.

Hangisini istersen al. Her ikisinde iyidir. Performans olarak zaten farkı anlayamazsın. Soğutma olarak her iki markada iyidir. Senin gözüne en hoş geleni ya da ikisi arasından en ucuzunu al.
Tekrar her şey için çok teşekkür ederim. Sanırsam Asus Rog alacağım hem görünüş hem soğutma açısından çok daha iyi duruyor umarım herhangi bir sorun çıkmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı