RX 580 vs GTX 1660 Ti vs RX590

Ryder718

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum, şu anda ASUS STRIX RX480 OC Edition kullanıyorum ancak hangi ekran kartını satın alacağıma karar veremedim.

Almayı düşündüğüm ekran kartlarından bazıları şunlar:
  • NVIDIA ASUS STRIX 1660 Ti Gaming OC Edition 6 GB
  • AMD ASUS STRIX RX580 GAMING OC Edition 8 GB
  • Veya herhangi bir RX590 modeli

Son düzenleyen: Moderatör:
eğer işlemci ryzen 5 inci nesil ise 1660 ti rog strix tek atar kesinlikle ancak bütçe de lazım bir de anakart bütün her şeyi yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.
Ben daha çok Apex Legends, pubg, rainbow six siege gibi oyunlar oynuyorum bu oyunlarin FPS değerlerini araştırdığımda en iyi ekran kartı rx590 olarak gözüküyor ancak rx590in Asus modeli olmadığı için onu almayı düşünmüyorum aklımdaki model rx580 ayrıca Amerika'dan alacağım
GTX 1660Ti fakat Asus almayın servisiyle çok uğraşırsınız.
Hangi marka önerirsiniz
GTX 1660Ti fakat Asus almayın servisiyle çok uğraşırsınız.
Amerika'dan alacağım ancak görünüşü benim için çok önemli

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
PUBG'de TI olmayan düz modeli bile 20FPS fark koyuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videoda ise yine 40 - 50 FPS'lik bir fark var.

Şiddetle 1660TI almanızı tavsiye ederim.
Ben daha çok Apex Legends, pubg, rainbow six siege gibi oyunlar oynuyorum bu oyunlarin FPS değerlerini araştırdığımda en iyi ekran kartı rx590 olarak gözüküyor ancak rx590in Asus modeli olmadığı için onu almayı düşünmüyorum aklımdaki model rx580 ayrıca Amerika'dan alacağım

Hangi marka önerirsiniz

Amerika'dan alacağım ancak görünüşü benim için çok önemli
Amazondan alacağınız tahmin ederekten şunu önerebilirim.

PUBG'de TI olmayan düz modeli bile 20FPS fark koyuyor.

Bu videoda ise yine 40 - 50 FPS'lik bir fark var.

Şiddetle 1660TI almanızı tavsiye ederim.

Amazondan alacağınız tahmin ederekten şunu önerebilirim.
Amazondan alacağım doğru yalnız vertical holder kullandığım ve kasayı kesmek zorunda kaldığım icin görünüşü daha güzel LED ışıklı bir ekran kartına ihtiyacım var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı