RX 580 vs GTX 1660 Ti

MoRPHeuZz

Hectopat
RX 580 8GB MSI Armor modeli almayı düşünüyordum, sonra bir videoda Inno3d'nin GTX 1660Ti önerisini gördüm,
fiyat olarak RX 580 8GB'dan 400 TL daha ucuz, ama benim kullanacağım işlemci Ryzen 3 2200G 1660 Ti'yi beslemez diye korkuyorum, sizede sormak istedim. Sizce hangisi? (İnno3d marka yüzünden tutulmadığı ve o yüzden ucuz olduğunu düşünüyorum)

GTX 1660 Ti 590'dan daha güçlü bir karttır. İşlemci konusuna gelirsen OC ile aşılabileceğini düşünüyorum. Ayrıca markaya çok takılmayın en fazla 3 FPS farkediyor. Kasa soğutması iyi ise sorun olmaz.

GTX 1660 Ti 590'dan daha güçlü bir karttır. İşlemci konusuna gelirsen OC ile aşılabileceğini düşünüyorum. Ayrıca markaya çok takılmayın en fazla 3 FPS farkediyor. Kasa soğutması iyi ise sorun olmaz.
Hocam 2200G ucu ucuna RX 570'i besliyor. Nasıl 1660Ti gibi yeni bir kartı besliyecek.

RX 580 8GB MSI Armor modeli almayı düşünüyordum, sonra bir videoda Inno3d'nin GTX 1660Ti önerisini gördüm,
fiyat olarak RX 580 8GB'dan 400 TL daha ucuz, ama benim kullanacağım işlemci Ryzen 3 2200G 1660 Ti'yi beslemez diye korkuyorum, sizede sormak istedim. Sizce hangisi? (İnno3d marka yüzünden tutulmadığı ve o yüzden ucuz olduğunu düşünüyorum)
Inno3d RX 580, 8GB MSI Armor'a fark atar açık ara düşüncem. Birisi 6GB 192bit diğeri ise 8GB 256bit, ayrıca MSI'ın zaten çekirdek be boost hızları malumunuz yüksek değerler sunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciyi aldım daha elime ulaşmadı, bunu geri göndererek zarar etmeden parayı iade alabilirim işlemci önerisi varsa alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı