RX 580'li sistem GoW'da kaç FPS verir?

God of War 40 FPS çalışır Fortnite Valorant gibi oyunlarda ise zaten yüksek ayar açmayın hocam rakipleri görebilmek için çoğu oyuncu en düşükte kullanıyor ben dahil.

Hocam doğru diyorsunda alacağım FPS şartları kaç olur ki acaba Valorant bari dusukte 150 180 arasi FPS verse yeter.

Hocam doğru diyorsunda alacağım FPS şartları kaç olur ki acaba Valorant bari dusukte 150 180 arasi FPS verse yeter.
Mümkün değil maalesef tam ne kadar alırsınız bilemiyorum ama 80 fps'i geçebileceğinizi zannetmiyorum çünkü Valorant işlemci kullanan bir oyun ekran kartınız pek önemli değil.

Anladım hocam zaten yan bilgisayar ama da Valorant'ta bari drop yemesek iyidir.
Gow'da ekran kartına yük bineceğinden sorun yaşamazsın 30'un altına düşeceğini zannetmiyorum. Zaten gow optimizasyonu sağlam çıkmış bir oyun o işlemci de küçük bir O.C ile o ekran kartını ucu ucuna besler.

Gow'da ekran kartına yük bineceğinden sorun yaşamazsın 30'un altına düşeceğini zannetmiyorum. Zaten gow optimizasyonu sağlam çıkmış bir oyun o işlemci de küçük bir O.C ile o ekran kartını ucu ucuna besler.
Noldu hocam neden kahkaha emojisi attınız anlayamadım dediklerimde yanlış mıyım ?

40'ı zorlar bile bence, ekran kartı max %50 verimlilikle çalışır bana kalırsa.

Valorant'ta düşük FPS alırsın 50-60 civarı işlemci bazlı oyun. Aynı ekran kartı ile R5 2600 işlemci ile 110'larda alıyordum ki benim işlemcin şu anki attığın işlemciye göre 3-4 gömlek üstü.
Emin misiniz 50 60 alabileceğine? Bu test öyle demiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GoW için ortalama 40 FPS alırsınız.

Emin misiniz 50 60 alabileceğine? Bu test öyle demiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GoW için ortalama 40 FPS alırsınız.

Video da i5 4590 Kullanılmış ama konu sahibinin i5 4670K işlemcisi var belki az da olsa O.C yaparak 5-10 FPS daha fazla alabilir.

Geri
Yukarı