RX 580'li sistem GoW'da kaç FPS verir?

Emin misiniz 50 60 alabileceğine? Bu test öyle demiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GoW için ortalama 40 FPS alırsınız.
Hocam videoda öyle gözüktüğüne bakmayın bence dediğim gibi bende sıkıntı vardı 110 120 veriyordu diğer arkadaşımda aynı sistem 160 benzer sistemli arkadaş 250 alıyordu o kadar konuşmama rağmen riot bişey yapamadı. Herşey gözüktüğü gibi olmayabiliyor.

40'ı zorlar bile bence ekran kartı Max %50 verimlilikle çalışır bana kalırsa.

Valorant'ta düşük FPS alırsın 50 60 civarı işlemci bazlı oyun. Aynı ekran kartı ile R5 2600 işlemci ile 110'larda alıyordum ki benim işlemcin şu ankia attığın işlemciye göre 3 4 gömlek üstü.

Cıvata sandınız herhalde siz i5 4670K'yı, Valorant'ta 50 60 civarıymış :D.

Emin misiniz 50 60 alabileceğine? Bu test öyle demiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GoW için ortalama 40 FPS alırsınız.
Bu kart kırpılmış,dikkat edin hocam attığınıza.2304SP RX580 bakın bir de.

Video da i5 4590 Kullanılmış ama konu sahibinin i5 4670K işlemcisi var belki az da olsa O.C yaparak 5-10 FPS daha fazla alabilir.
Sadece o değil,kart da kırpılmış bir versiyon.RX 580'lerin stock hali 2304SP'dir.

Hocam videoda öyle gözüktüğüne bakmayın bence dediğim gibi bende sıkıntı vardı 110 120 veriyordu diğer arkadaşımda aynı sistem 160 benzer sistemli arkadaş 250 alıyordu o kadar konuşmama rağmen Riot bir şey yapamadı. Her şey gözüktüğü gibi olmayabiliyor.

Hocam baktımda şu an 250 FPS 200 altına düşmüyor Valorant'ta çatışmada oluyorsa bir 160 falan oluyor şu an bayağı iyide diğer oyunlarda bakalım.

Cıvata sandınız herhalde siz i5 4670K'yı, Valorant'ta 50 60 civarıymış :D.

Bu kart kırpılmış, dikkat edin hocam attığınıza. 2304sp RX580 bakın bir de.

Sadece o değil, kart da kırpılmış bir versiyon. RX 580'lerin stock hali 2304Sp'dir.

Hocam soru soracağım sence PES 24 de ne gibi bir FPS alırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı