RX 580'li sistem ilk gün gibi çalışmıyor

Harun Tilki

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarım ilk aldığım zamanlar red redemption 2'de Ultra ayarlarda 80 FPS aşağı almıyordu. 2 hafta oyuna girmedim tekrar girdiğimde oyun Ultra ayarlarda 35 FPS alıyorum bu. Tek RDR 2'de geçerli değil diğer oyunlarda aynı şekilde yavaşladı. Format atmak istemiyorum o kadar kod dosyarım Unreal Engine projelerim var. Format atmadan eskisi gibi hızlı nasıl yaparım?

Hikvision 16 GB.
Kioxia Exceria.
Saphhire RX 580 8 GB.
ASUS TUF Gaming A520M Plus.
AMD Ryzen 5 5600X.

Merhaba bilgisayarım ilk aldığım zamanlar red redemption 2'de Ultra ayarlarda 80 FPS aşağı almıyordu. 2 hafta oyuna girmedim tekrar girdiğimde oyun Ultra ayarlarda 35 FPS alıyorum bu. Tek RDR 2'de geçerli değil diğer oyunlarda aynı şekilde yavaşladı. Format atmak istemiyorum o kadar kod dosyarım Unreal Engine projelerim var. Format atmadan eskisi gibi hızlı nasıl yaparım?

Hikvision 16 GB.
Kioxia Exceria.
Saphhire RX 580 8 GB.
ASUS TUF Gaming A520M Plus.
AMD Ryzen 5 5600X.

Hocam etkenler bunlar.
1. PC de virüs olabilir.
2.red redemtion oyunu güncellemeden dolayı FPS düşüklüğü olabilir.
3.RX580 sürücü değişikliği deneyiniz.

RX 580 driverde hangisini kullanıyorsunuz.

RX 590 bile Ultrada 35 FPS'i zor geçiyor, siz nasıl 80 FPS alıyordunuz? RDR2'nin bazı yerlerinde FPS daha düşük veya daha yüksek olabiliyor bence siz ona kanmışsınız. Örneğim ben RTX 2060 Ultra'da Şehirlerde 50 FPS oynuyorum ama şehir dışı yerlerde 80-90 FPS alıyorum ama RX 580 şehir dışı yerlerde bile Ultra ayarlarda 80 FPS göremez.

Yeni konular

Geri
Yukarı