RX 590 Acer Aspire 5 için uygun mu?

İşlemci düşük. U serisi düşük güç tükettiği içi tam yeterli olmuyor. Ama yine de idare edebilir. RX 570 civarı kart yeter diye tahmin ediyorum.

Cevapladiğin için teşekkür ederim bazi formlarda da okudum BIOS ile uyuşmazlik oluyormuş acaba benim anakartla bir sıkıntı yaratır mı acaba bilgisayar 2018'de cikti ben 2019'da satın almıstım.

Cevapladiğin için teşekkür ederim bazi formlarda da okudum BIOS ile uyuşmazlik oluyormuş acaba benim anakartla bir sıkıntı yaratır mı acaba bilgisayar 2018'de cikti ben 2019'da satın almıstım.

Whitelist varsa izin vermeyebilir üretici firma. Bunun için bios modlanması gerekiyor. O da biraz riskli diyorlar.

Söylediğin whitelist teknik servisi arıyayim sorayim ona göre konuyu günceliyem hocam.
Whitelist varsa izin vermeyebilir üretici firma. Bunun için BIOS modlanması gerekiyor. O da biraz riskli diyorlar.

Acer'i aradim sordum eGPU yapabilir miyim diye adam bilmiyormuş anlattim direkt olmaz dedi modelini de sormadı biraz süpheliyim whitelist sordum var dedi. Sanırım olmuycak bunun icinde senin dedigin gibi modlama yapmak lazim ama yeniden yazmayada korumaliymiş spı-programmer+soıc8 ile BIOS cipini flaslamak lazim ama ne zaman yapilir bayağı zahmetli is onun yerine yeni bir kasa toplarim herhalde airlife teşekkurler sanada.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı