RX 590 CS:GO düşük FPS sorunu

0nurGS

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,

Başlıkta da belirttiğim gibi sadece CS:GO'da düşük FPS alıyorum. Gtav, Rust ve PUBG oynarken her zamanki aldığım FPS değerlerini alıyorum. Fakat CS:GO'da öyle değil (oyun içinde 50-80 FPS). Bu saydığım oyunlarda ekran kartı güç tüketimi 170W değerlerini; ekran kartı sıcaklığı ise 75-80 dereceleri görüyor (yani tam performans çalışıyor) fakat CS'de sıcaklık 50 dereceye sabitlenmiş durumda. Güç tüketimi de 80W civarlarında. Adrenalin programından oyun profilini e-sport yapıyorum, games yapıyorum, kendim ayarlıyorum, diğer oyunlarla aynı ayarları deniyorum, oyun dosyalarını doğruluyorum (eksik yok) ama nafile hiçbir şey değişmiyor. (Adrenalin programı en son sürüme güncel durumda)

RX 590 Nitro+
R5 2600.
Gigabyte B450M S2H.
VS550 PSP'su.
Vengeance 3000 MHz 2*8 GB.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    137,9 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Bi kere CS:GO kalite oyunu değil grafikleri yükseltmen en iyi ekran kartın olsa da oyunculuk açısından kötü. 16x msaa özellikle gözüme çarptı hepsini en düşüğe alıp sonuçları yazar mısın. Ve başlatma seçenekleri kodları var internetten bakabilirsin.

Bi kere CS:GO kalite oyunu değil grafikleri yükseltmen en iyi ekran kartın olsa da oyunculuk açısından kötü. 16x msaa özellikle gözüme çarptı hepsini en düşüğe alıp sonuçları yazar mısın. Ve başlatma seçenekleri kodları var internetten bakabilirsin.

kalite oyunu değil biliyorum zaten de ben böyle alıştım oynamaya. 16× msaa olarak oynuyordum zaten önceden de ve 170+ fps alıyordum. (düşürerek de denedim ama dediğiniz için. 100 fps'e kadar çıktı)

sorunum, diğer oyunlarda sorun yok iken cs:go'da ekran kartımdan performans alamamak.

hangi kodlardan bahsediyorsunuz? bende sadece fps sınırı kaldırma ve 144Hz monitör için kod var.
kalite oyunu değil biliyorum zaten de ben böyle alıştım oynamaya. 16× msaa olarak oynuyordum zaten önceden de ve 170+ fps alıyordum. (düşürerek de denedim ama dediğiniz için. 100 fps'e kadar çıktı)

sorunum, diğer oyunlarda sorun yok iken cs:go'da ekran kartımdan performans alamamak.

hangi kodlardan bahsediyorsunuz? bende sadece fps sınırı kaldırma ve 144Hz monitör için kod var.

arkadaşlar yok mu fikir sahibi olan biri? ekran kartım kendini 50 derecede sabitliyor. dolayısıyla 50-60 fps'yi geçemiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı