RX 590 düşük MH/s değerleri

fikofako

Hectopat
RX 590 Pulse 8 GB ekran kartımın değerleri resimde görüldüğü gibi hem yüksek Watt değerinde çalışıyor hem de düşük MH/s alıyor. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• fdfdfdfd.png
    fdfdfdfd.png
    14,9 KB · Görüntüleme: 397
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını bilgi işlem moduna aldıktan sonra MH/s değeri normale döndü ancak hala çok yüksek W tüketiyor. Ayarlarını bilen biri yardımcı olabilirse çok sevinirim.
gfgffggf.png

4444 portunu kullanın ve eğer güç tüketimini azaltmak istiyorsanız Afterburner gibi programlardan Power Limit ayarını düşürün. Eğer gelir ise amacınız HiveOS kullanın ve BIOS modlaması yapın.

Muhammet Baş, ayarları nereden yapıyoruz ve ben de 8 civarında mh değeri alıp yüksek güç tüketimi yaptırıyorum.
RX590 Sapphire Pulse modelinde 70w güç tüketimi ve 27,50 Mh/s değer alıyorum. Ayarları nasıl yaptın son durum nedir.
dostum ayarlar nereden yapılıyor ve bende de aynı problem var yüksek watt düşük mh değeri

Overdrivertoll OC programını öneririm YouTube de ayar videosu var, hem daha serin hem düşük tüketim ve yüksek mh alırsın 28/29 mh kadar. Daha yukarısı için BIOS mod yapmanız lazım.

Aynı kart ile 30mh/s alıyorum. Bilgi işlem modunu açıktan sonra bu ayarları deneyebilirsin. Umarım ayarlar işine yarar.

Dosya Ekleri

• rx590 mining.png
    rx590 mining.png
    85,8 KB · Görüntüleme: 221

Geri
Yukarı