RX 590 ile GTX 1070 takas edilir mi?

BatuhanKaratas4

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, şu an Sapphire RX 590 Nitro+ Special Edition 8 GB kullanıyorum. Bu karttan artık bıktım, ASUS 1070 Turbo 8 GB tek fanlı uzun kart olan modeli ile takas edeceğim. Sizce mantıklı mı? Pişman olur muyum? Fikirlerinizi almak istiyorum. Alacağım ekran kartının linki: TURBO-GTX1070-8G|Ekran Kartı|ASUS Türkiye

Son düzenleyen: Moderatör:
Edilmez. Elindeki kartı rahatlıkla 6000 bin TL ve üstü fiyata satabilirsin. Elinden çıkar ve üstüne 1-2 bin TL para koy RTX 3060 al. Fiyatlar 1 aya kadar iyice iyileşecek böyle giderse. 1 ay sonra 3060Ti alma fırsatın bile olabilir 8 bin TL'ye. 3070Ti İncehesap indirimlerinde 11 bin TL'yi görmüştü. :)

Edilmez. Elindeki kartı rahatlıkla 6000 bin TL ve üstü fiyata satabilirsin. Elinden çıkar ve üstüne 1-2 bin TL para koy RTX 3060 al. Fiyatlar 1 aya kadar iyice iyileşecek böyle giderse. 1 ay sonra 3060Ti alma fırsatın bile olabilir 8 bin TL'ye. 3070Ti İncehesap indirimlerinde 11 bin TL'yi görmüştü. :)
Dostum adam zaten takas yapmak istiyor. Sen üstüne para eklemeli bir şey önermişsin. Bende üstüne para eklemeden yapabileceği farklı bir seçeneği sundum. Üzgün atmandaki amacı anlayamadım.

Geri
Yukarı