RX 590 Nitro SE vs Special Edition

Bende pişman değilim, iyi ki almışım diyorum. Yaşadığınız sorun nedir?
Probleminiz nedir ?
Yok ''AMD tarafında en iyi kartları Sapphire markası üretiyor, AMD eskiden ısınıyordu artık ısınmıyor ısınıyor diyenlere bakma, nitro modeli en iyi soğutmaya sahiptir, Wattman hatası çok nadir olur canını sıkma, RX590 varken niye gidip GTX1060 alıyorsun ki?'' diyenlere bakarak aldık kartı gerçekten çok doğru söylüyormuş bana bunları söyleyen arkadaşlar. 75 Derece ekran kartı sıcaklığı, fan hızı 2200 RPM kasanın altında olmasına rağmen çok rahat duyuluyor fanların sesi, 40 dakka %100 yük altında çalışınca görüntü ve ses birden gidiyor ve wattman hatası veriyor. 1 Aydır bu sorunları yaşıyorum ama arıza olduğunu anlamadım tabii. Daha geçen hafta anladım.
jgg.jpg
WhatsApp Image 2019-11-08 at 19.28.31 (1).jpeg

hocam kartın sorunluysa garantiye yollasan değişim yapmazlar mı
Kısmetse yarın kargoya vericem. Haberdar edicem hepinizi gelişmelerden.
Kısmetse yarın kargoya vericem. Haberdar edicem hepinizi gelişmelerden.
@vol3 Normalde %100 yük altında 40 dakika kadar kaldığında hemen wattman hatası veriyordu, çok ağır konuştum galiba bir buçuk saattir oynuyorum çökmedi hayret.

Son düzenleme:
Kargoya verdiniz mi?
18:00'a kadar kargo firmalarının hepsi açık gözüküyor, gittim kargoyu vermeye sistem kapalı diyorlar. Akşamın bu saati olmuş uğraşmak istemiyoruz demiyorlarda sistem kapalı diyorlar. 17:45'te sistem kapanıyormuşmuş. Yarın sabah açılış saati 08:30 da kapıya dikilicem inadına. Karttan kurtulamıyoruz sakız gibi yapıştı be.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı