RX 590 sistem hangi oyunları açar?

Hocam termal bakım yapın, termal macun değişimi yapmanız gerekiyor. Fanları da kontrol edin eğer dönmüyorlarsa o da sebep olabilir. Bu halde yakın zamanda bozulur.

Sapphire RX590 NITRO+ SE 8GB GDD5 256Bit AMD Radeon DX12 RGB Ekran Kartı ekran kartım bu modeli

Güle güle kullan hocam, umarım yazdığımı okumuşsunuzdur.

Son düzenleme:
Ryzen 2.nesil bir işlemci ne kötü ne iyi ama iş görür.Bellek frekansı 1500 mhz yazıyor.Ddr3 sanırım ramler artık eski.Ekran kartına gelince ben bunun benzeri bir sistem kullandım,aynı ekran kartı ile,evil within 2 de bazı sahnelerde kasıyordu,ayarları orta düşük ayara indirmek zorunda kalıyordum.Cyberpunk'ta oynadım.Low ayarlarda 50-60 fps bazı sahnelerde 40 lara düşüyordu tat vermiyordu.En son ise cold war oynamak istedim.İlk açtığımda ultra ayarlarda 70-80 fps'lere çıkıyor,ama çatışma artınca 45-50 lere düşüyordu.Hele ki zombi modunda level artınca oynanmaz hale geliyordu,gölgeleri kapatmak zorunda kalıyordum.Nitekim oyunları açar ama zevk vermez.

Hocam termal bakım yapın, termal macun değişimi yapmanız gerekiyor. Fanları da kontrol edin eğer dönmüyorlarsa o da sebep olabilir. Bu halde yakın zamanda bozulur.

Güle güle kullan hocam, umarım yazdığımı okumuşsunuzdur.
Okudum yazdığınızı önerdiğiniz termal macun varmı
Okudum yazdığınızı önerdiğiniz termal macun varmı
Fanları dönüyo sıkıntı yok fanlarda

Bilgisayar fena değil güzel sistem ısınma sorununu çözersen seni bayağı götürür sonra işlemci ekran kartı ileride değiştirirsin ileride dediğim 2-3 sene.

Okudum yazdığınızı önerdiğiniz termal macun var mı?

Wipaste C2 veya Arctic MX4. Ancak Arctic alacaksanız teknobiyotikten alın, çakma ürün ile karşılaşabilirsiniz diğer türlü.

Ekran kartın fanları sürekli dönmesi normal bir durum mu?

Normalde çoğu kart boşta fan açmaz, seninki yanmak üzere olduğu için konu başka.

Yeni konular

Geri
Yukarı