RX 590 sürücü yükleyince görüntü gelmiyor

n4tsu

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartı
rx590
2 hafta önce bu sorunu yaşamaya başladım ilk önce hiçbir sorun yokken bilgisayarı kapattım PC'yi tekrar açtığımda no Signal detected hatasını aldım birkaç denemden sonra bilgisayarı açtığımda sürücü silinmiş ekran kartı görev yöneticisinde gözükmüyordu sonra tekrar yükledim ve sorun çözüldü ama şimdi aynı sorun tekrar olmaya başladı fakat şimdi sürücüyü yüklediğimde hiçbir şekilde açılmıyor ve açtığım zaman ise sürücü silinmiş oluyor.

Donanım kimliği​

PCI\VEN_1002&DEV_67DF&SUBSYS_E3661DA2&REV_E1
PCI\VEN_1002&DEV_67DF&SUBSYS_E3661DA2
PCI\VEN_1002&DEV_67DF&CC_030000
PCI\VEN_1002&DEV_67DF&CC_0300

2 hafta önce bu sorunu yaşamaya başladım ilk önce hiçbir sorun yokken bilgisayarı kapattım PC'yi tekrar açtığımda no Signal detected hatasını aldım birkaç denemden sonra bilgisayarı açtığımda sürücü silinmiş ekran kartı görev yöneticisinde gözükmüyordu sonra tekrar yükledim ve sorun çözüldü ama şimdi aynı sorun tekrar olmaya başladı fakat şimdi sürücüyü yüklediğimde hiçbir şekilde açılmıyor ve açtığım zaman ise sürücü silinmiş oluyor.

donanım kimliği​

PCI\VEN_1002&DEV_67DF&SUBSYS_E3661DA2&REV_E1
PCI\VEN_1002&DEV_67DF&SUBSYS_E3661DA2
PCI\VEN_1002&DEV_67DF&CC_030000
PCI\VEN_1002&DEV_67DF&CC_0300

Bilgisayarınıza bir virüs testi yapın. Eğer sıkıntı yoksa ekran kartını bir tak çıkar yapın sorun düzelir.

DDU kullanıp eski bir sürüm yüklemeyi deneyebilirsin.

Sorun hala devam ederse donanımsal bir sorun olabilir. Sürücü yüklenince bu tür sorunların yaşanması AMD kartlarda genellikle donanımsal bir arızaya işaret oluyor.

Yok abi olmuyor.
Anlamadığım şey sürücüyü yüklemeden hiçbir şey yok yükledikten sonra oluyor yazılımsal olamaz mı?

Yok abi olmuyor.
Anlamadığım şey sürücüyü yüklemeden hiçbir şey yok yükledikten sonra oluyor yazılımsal olamaz mı?

Dostum sorun devam ediyorsa ekran kartı Afrika'dan fırlamıştır bilgisayarının ekran kartını değiştirmeyi deneyin eğer sorun devam ederse sorun bilgisayarından kaynaklıdır.

Geçmiş olsun. Kart arızalanmış. Sürücü kurduktan sonra siyah ekran da kalıyorsa arıza var demektir. Çünkü sürücü kurarken ekran kartını devreye sokuyor. 2 kere başıma geldi çünkü.

Geri
Yukarı