RX 590 "sürücü zaman aşımı" hatası

kaansbmx

Hectopat
Ekran kartım oyunlarda bir süre sonra çöküyor ve bu hatayı alıyorum.
AMD Radeon RX590 Gigabyte 8 GB

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    8,1 KB · Görüntüleme: 55
Tüm sistem nedir? Kurduğun sürücü WHQL mi ve OC var mı sistemde?

Windows 10 kurdum Windows 11 kurdum ikisinde de problem yaratıyor en son sürümü kuruyorum her seferinde. Gigabyte'ın sitesinden 2019 sürümünü indirdim sıkıntı çıkartmıyordu oda çıkartmaya başladı. Sistemde OC yoktur.

Ryzen 5 2600.
XPG 8x2 16 GB 3000MHz RAM.
RX590 8 GB Gigabyte.
MSI B450M Pro VDH
XPG M.2 SSD 250GB.
Adata SSD 500GB.
Baracuda HDD1TB.

Bu hata donanım kaynaklı da çıkabilen bir hata, öncelikle DDU ile sürücüyü güvenli modda kaldırın ve son WHQL sürümü kurun. Bu kısımda betada kalmayalım.

Bu hata donanım kaynaklı da çıkabilen bir hata, öncelikle DDU ile sürücüyü güvenli modda kaldırın ve son WHQL sürümü kurun. Bu kısımda betada kalmayalım.

Yüklemiş olduğum driver bu. Problemin nedeni 3 ekran kullanıyor olmam ve 2 tanesinde dönüştürücü kullanıyor olmam olabilir mi?

Dosya Ekleri

• 7A8A6EE0-11C3-403A-B2AF-F5A0D5FBF177.jpeg
    7A8A6EE0-11C3-403A-B2AF-F5A0D5FBF177.jpeg
    55,1 KB · Görüntüleme: 38
Yüklemiş olduğum driver bu. Problemin nedeni 3 ekran kullanıyor olmam ve 2 tanesinde dönüştürücü kullanıyor olmam olabilir mi?

Öbür konuda yazdım zaten, dönüştürücü kullandığınız monitörleri çıkarın ve sadece ana ekranınızı kullanın. Yine de dediğim gibi sürücüyü şu durumda en azından WHQL tutmak yararımıza olur.

Öbür konuda yazdım zaten, dönüştürücü kullandığınız monitörleri çıkarın ve sadece ana ekranınızı kullanın. Yine de dediğim gibi sürücüyü şu durumda en azından WHQL tutmak yararımıza olur.

Tamam bir de onu deneyeceğim çift PC olduğu için iki ayrı konu açtım geri bildirim yapacağım teşekkürler.
Problem HDMI girişindeymiş hangi HDMI kablosunu takarsam takiyim kısa devre yapıp PC'yi resetliyordu oradan fark ettim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı