RX 590 ve Ryzen 5 1600 AF sistem nasıl?

brnlvr07

Centipat
Arkadaşlar sistem almak istiyorum. İnce hesap üzerinden bilgisayar beğendim ama pek teknik bilgim yoktur. Monitörüm 1440X900P. Düşük çözünürlükte darboğaza uğrar mıyım? Monitör değiştireceğim fakat önümüzdeki 2-3 ay içinde düşünüyorum.

Bu sistemi yorumlar mısınız? Ve bu arada İncehesap güvenilir mi?

İncehesap güvenilir.

R5 1600AF
B450M-A PRO MAX (B450M-S2H olabilir)
2x8 3000MHz Corsair RAM
XFX 5500XT 4GB
WD Green 480GB
SHP650W 80+
Sharkoon RGB-LIT (Pure Steel olacaktı ama stok olmadığından fiyat değişmeden bunu yolladılar)

Arkadaşıma geçen hafta topladık. Sağdan soldan indirimden vs. 4450TL civarı tuttu. Bütçeniz 5300'e kadar esneyebiliyorsa ekran kartını 5600XT alabilirsiniz. Sistem uçacaktır. 144Hz monitör için de daha uygun seçim olur. RX590'ı şahsen almazdım, bir nedeni yok. Güncelliği yüzünden 4GB 5500XT'i tercih ederdim. Seçim size kalmış. Hazır sistem almak yerine bileşenleri bir tık daha kaliteli şekilde benzer fiyatlara sistemler dizilebiliyor.

N11, İncehesap Cuma indirimleri, Amazon TR'den karışık şekilde kovalayarak dizdik.

İncehesap güvenilir.

R5 1600 AF
B450M-A PRO Max (B450M-S2H olabilir)
2x8 3000MHz Corsair RAM
XFX 5500XT 4 GB
WD Green 480GB
SHP650W 80+
Sharkoon RGB-LIT (Pure Steel olacaktı ama stok olmadığından fiyat değişmeden bunu yolladılar)

Arkadaşıma geçen hafta topladık. Sağdan soldan indirimden vs. 4450TL civarı tuttu. Bütçeniz 5300'e kadar esneyebiliyorsa ekran kartını 5600XT alabilirsiniz. Sistem uçacaktır. 144Hz monitör için de daha uygun seçim olur. RX590'ı şahsen almazdım, bir nedeni yok. Güncelliği yüzünden 4 GB 5500XT'i tercih ederdim. Seçim size kalmış. Hazır sistem almak yerine bileşenleri bir tık daha kaliteli şekilde benzer fiyatlara sistemler dizilebiliyor.

N11, İncehesap Cuma indirimleri, Amazon TR'den karışık şekilde kovalayarak dizdik.

Anlıyorum tek tek dizmek sanırım daha makul oluyor gibi fakat pek teknik bilgim yok (montaj falan) bu arada 1440X900P çözünürlük başımı ağrıtır mı?

Anlıyorum tek tek dizmek sanırım daha makul oluyor gibi fakat pek teknik bilgim yok (montaj falan). Bu arada 1440X900 çözünürlük başımı ağrıtır mı?
Ağrıtmaz, neden ağrıtsın ki. Ben de denemek için 900p'e alıyorum bazen Warzone'u. Düşmanlar daha büyük olduğundan daha net görebiliyorum. Çok fazla yorum ve fikir var, hepsine kapılmamak lazım :)

Ağrıtmaz, neden ağrıtsın ki. Ben de denemek için 900P'e alıyorum bazen Warzone'u. Düşmanlar daha büyük olduğundan daha net görebiliyorum. Çok fazla yorum ve fikir var, hepsine kapılmamak lazım :)

Fazlasıyla düşük çözünürlük darboğaz postları okudum da ondan sanırım :D
pekala çok teşekkür ederim o sistemi satın alacağım sanırım

Geri
Yukarı