RX 590 VRAM tamiri nerede yaptırılmalı?

korkusuzturk

Hectopat
Merhaba. Geçenlerde bir konu açmıştım ve sonuç olarak VRAM sorunu yaşadığım ortaya çıktı.
Fırınlama yapmaya cesaret edemiyorum.
İnternette VRAM için onarım yapan firmaları araştırdım ve bir tane bile olumlu yorum hiçbir firmaya göremedim.
Hepsi şikayet. Bildiğiniz güvenilir bir firma var mı acaba? Gerçekten hiçbir şekilde ekran kartı alacak gücüm yok şu dönemde, asgari ücret zammından dolayı işten çıkarıldım. Tamire bile borç para ile yaptırmayı düşünüyorum. Gerçekten bildiğiniz güvenilir teknik destek varsa çok memnun olurum. İyi günler.

Merhaba. Geçenlerde bir konu açmıştım ve sonuç olarak VRAM sorunu yaşadığım ortaya çıktı.
Fırınlama yapmaya cesaret edemiyorum.
İnternette VRAM için onarım yapan firmaları araştırdım ve bir tane bile olumlu yorum hiçbir firmaya göremedim.
Hepsi şikayet. Bildiğiniz güvenilir bir firma var mı acaba? Gerçekten hiçbir şekilde ekran kartı alacak gücüm yok şu dönemde, asgari ücret zammından dolayı işten çıkarıldım. Tamire bile borç para ile yaptırmayı düşünüyorum. Gerçekten bildiğiniz güvenilir teknik destek varsa çok memnun olurum. İyi günler.
Hocam ensabilgisayara ürünü götürün yada kargolayın gerçekten işlerinde ehliler. Youtube kanalları : ensabilgisayar

Hocam ensabilgisayara ürünü götürün yada kargolayın gerçekten işlerinde ehliler. Youtube kanalları : Ensa Bilgisayar

O firmaya cesaret edemedim. Hiçbir kişi ben yaptırdım memnunum şeklinde dönütte bulunmamış. Başka forumlarda bayağı saydırıyorlardı adamlara.
Hocam adamların bir videosunu izleyin isterseniz işçilikleri ve bilgileri gerçekten her yerde bulunmayan türden . Ama eğer Ensa Bilgisayara götürmeyip mahalle bilgisayarcısna götürüp güzelim RX590 ın başına bir şey gelirse ömür boyu kendinizi suçlu hissedebilirsiniz .

O firmaya cesaret edemedim. Hiçbir kişi ben yaptırdım memnunum şeklinde dönütte bulunmamış. Başka forumlarda bayağı saydırıyorlardı adamlara.
Saydırmalarının sebebi geç tamir ediyorlar diye olabilir. Aylarca tamir sırası bekliyorlar çünkü. Bazı yerlerde 6 aydır sıra gelmediğini söyleyenler var.

Bakırköy'de BGA Servis diye bir yer var. 3-4 günde kartı teslim etti bana. Tamir olalı 2-3 ay oldu, sıkıntısız kullanıyorum. Fiyat olarak da iyiydi. Merak ettiysen YouTube'a ismini yazıp bakabilirsin.

Hocam adamların bir videosunu izleyin isterseniz işçilikleri ve bilgileri gerçekten her yerde bulunmayan türden. Ama eğer ensa bilgisayara götürmeyip mahalle bilgisayarcısna götürüp güzelim RX590'ın başına bir şey gelirse ömür boyu kendinizi suçlu hissedebilirsiniz.

Mersindeyim zaten. Her türlü kargolayacağım.

Saydırmalarının sebebi geç tamir ediyorlar diye olabilir. Aylarca tamir sırası bekliyorlar çünkü. Bazı yerlerde 6 aydır sıra gelmediğini söyleyenler var.

Siz tecrübe ettiniz mi hiç?

Bakırköy'de BGA servis diye bir yer var. 3-4 günde kartı teslim etti bana. Tamir olalı 2-3 ay oldu, sıkıntısız kullanıyorum. Fiyat olarak da iyiydi. Merak ettiysen YouTube'a ismini yazıp bakabilirsin.

Sizdedemi VRAM sorunu vardı?
Bir de şöyle durum var. Genellikle firmalara ya tamamen karttan olursunuz ya da düzelir diyorlar. Yine iş kumar oynamak gibi bir şey oluyor.
Ama mecbur birine göndereceğim. Ancak tecrübeli kimse yok sanırım.

Mersindeyim zaten. Her türlü kargolayacağım.

Siz tecrübe ettiniz mi hiç?

Sizdedemi VRAM sorunu vardı?
Bir de şöyle durum var. Genellikle firmalara ya tamamen karttan olursunuz ya da düzelir diyorlar. Yine iş kumar oynamak gibi bir şey oluyor.
Ama mecbur birine göndereceğim. Ancak tecrübeli kimse yok sanırım.
Kartı kaç senedir kullanıyordunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı