RX 6400 PCI-e 2.0'da kaç FPS kaybı yaşar?

Moltreach

Hectopat
Ben anakartımı 3.0 sanıp RX 6400 almıştım lakin PCI-e 2.0'mış, PCI-e 2.0 sürümüyle aşağıdaki oyunlardan hangisini açamam?
İşlemci: i5 3570S.
Kart: RX 6400.
RAM: 10GB DDR3.
HDD: 500GB.

Dosya Ekleri

• 1657121406063.png
    1657121406063.png
    458,7 KB · Görüntüleme: 41
Açamayacağın oyun olmaz her oyunu açabilirsin. Bazı oyunlarda neredeyse hiç fark olmaz. Bazı oyunlarda ise 2-3 FPS farkedebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açamayacağın oyun olmaz her oyunu açabilirsin. Bazı oyunlarda neredeyse hiç fark olmaz. Bazı oyunlarda ise 2-3 FPS farkedebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu attığın RX 5700XT. FPS'leri aynı almasam da aradaki FPS farkı böyle midir bir videoda çünkü neredeyse 20 FPS kaybı gördüm.

Bu attığın RX 5700XT. FPS'leri aynı almasam da aradaki FPS farkı böyle midir bir videoda çünkü neredeyse 20 FPS kaybı gördüm.
Sadece örnek bir video paylaştım. 5700XT senin ekran kartından daha güçlü olduğu için bu video sana daha fazla fikir verir. Bu videodaki FPS farkı senin ekran kartın kadar fazla olmayacak.

Videonun belli bir kısmından sonra PCI-e 2.0 ile test ediyor. Bakabilirsiniz.

Sadece örnek bir video paylaştım. 5700XT senin ekran kartından daha güçlü olduğu için bu video sana daha fazla fikir verir. Bu videodaki FPS farkı senin ekran kartın kadar fazla olmayacak.

Videonun belli bir kısmından sonra PCI-e 2.0 ile test ediyor. Bakabilirsiniz.

Teşekkürler ikinize de daha takamıyorum kartı kablom olmadığı için ama içim rahatladı bir. Bu arada @Neurevt hocam son cümlenizi anlamadım da.

Yeni konular

Geri
Yukarı