RX 6400 ve A8 5600k darboğaz yapar mı?

RX 6400'ü besler gibi ancak RX 6500 XT'den çok emin değilim. Daha bilgili bir arkadaş yardımcı olur birazdan :) Bende öğrenmiş olurum. Bir de 1080p'de kullanacaksınız değil mi ?

Yapar tabii, ancak hangi oyunlar oynayacağına bağlı olarak muhtemel deneyimin üzerine konuşabiliriz.

Hocam Valorant CS GO LoL PUBG gibi rekabetçi oyunları seviyorum bir de oynanmayacak kadar mı darboğaz yapar?

RX 6400'ü besler gibi ancak RX 6500 XT'den çok emin değilim. Daha bilgili bir arkadaş yardımcı olur birazdan :) bende öğrenmiş olurum. Bir de 1080P'de kullanacaksınız değil mi?

Cevap gecikti özür dilerim evet 1080p.

Hocam Valorant CS GO LoL PUBG gibi rekabetçi oyunları seviyorum bir de oynanmayacak kadar mı darboğaz yapar?

Cevap gecikti özür dilerim evet 1080p.
Hiç sanmıyorum o oyunlarda darboğaz yapar kesinlikle. Belki LOL oynayabilirsiniz. Ama öyle aman aman FPS beklemeyin. İşlemcinin gücü kadar FPS alırsınız darboğazdan ötürü.

Anakart modelinizi yazmanız lazım. Öyle her işlemciyi takamayabilirsiniz. Tahminen anakartınız da eski soket yapılıdır. AM3 falansa pek bir alternatif yok işlemci kanadında.

Yeni konular

Geri
Yukarı